Yardım

Loading...
Sırala

Çukurova Erten Hotel

Çok iyi
8.6
Mahfesiğmaz, Çukurova, Adana
Çukurova Erten Hotel siz değerli misafirlerimize güvenilir, rahat ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla Adana’nın yeni şehir merkezinde 2015 yılında hizmete açılmıştır. Seyhan Baraj Gölü’nün muhteşem görüntüsü hem ruhunuzu hem bedeninizi dinlendirecek.
Çok iyi
8.6

Yol Is Holıday Adana

Çok iyi
8.1
Çukurova, Adana
Yol İş Holiday Oteli Adana'nın en nezih yerinde olup baraj yolu, Turgut Özal, Kenan Evren caddesi'ne yürüme mesafesinde'dir.
Çok iyi
8.1

Masel Hotel

Müthiş
9.0
Çukurova, Adana
Hotel Masel'in odaları modern mobilyalarla döşenmiştir. Tüm odalarda banyo malzemelerine ve saç kurutma makinesine sahip bir özel banyo bulunmaktadır. Odalarda çalışma masası da standarttır.
Müthiş
9.0

Kıvanç Suit Otel

Çok iyi
8.4
Mahfesiğmaz, Çukurova, Adana
Daha önce konakladığınız ve sorun yaşadığınız tüm yerleri unutun... Yeni vizyonumuzla hizmetinizdeyiz, siz değerli misafirlerimizin konforu için herşeyi düşündük ve tasarladık. Tüm eşyalarımız sıfır ve temizdir.
Çok iyi
8.4

Çukurova

Seyhan'dan ayrılarak ilçe olan Çukurova, Adana'nın merkez ilçelerinden biri. 13 belediye ve 11 köye sahip Çukurova, Adana'da hem sanayi hem de turizm açısından büyük öneme sahip. Adana otelleri içerisinde farklı seçenek oluşturan Çukurova otellerinde konaklarken, büyülü ve samimi şehir Adana'yı keşfedebilir ve bunu yaparken asla sıkılmaz, yorulmazsınız. Otelz.com'dan rezervasyon yaptırabileceğiniz Çukurova otellerinin her kesime ve bütçeye uygun olduğunu görebilirsiniz.

Çukurova'da mutlaka görülmesi gereken en önemli yer, Adana'nın simgesi olarak kabul edilmiş Taşköprü'dür. Roma dönemine ait olan Taşköprü'nün, Roma İmparatoru Hadrian tarafından yapıldığı biliniyor. Görüntüsü oldukça etkileyici bu köprünün, fotoğraflarını çekmek isteyecek ve tarihin sunduğu bu güzellik karşısında büyüleneceksiniz. Dünyada hala kullanılan en eski köprü olma özelliğini taşıyan Taşköprü, hem Çukurova hem de Adana için büyük önem taşıyor. Çukurova otelinizde konaklarken, tarihi geziler yapmaya devam etmek isterseniz, görmeniz gereken bir başka yer Çarşı Hamamı'dır. Ramazanoğlu Piri Bey tarafından 1529 yılında yaptırılan hamam günümüzde hala kullanıma açık ve turistlerin yoğun ilgi gösterdiği noktaların içinde başı çekiyor.

Çukurova'da Adana'nın kültürel ve tarihi geçmişini daha iyi anlayabilmek için, Adana Etnografya Müzesi, ziyaret edilecek yerler listenize girebilir. İl merkezinde "Eski müze" olarak bilinen Adana Etnografya Müzesi, Toroslar'da yaşayan Yörüklere ait birçok zengin eşya barındırıyor.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor