Çobanlar Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Çobanlar Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Afyonkarahisar’ın 25 km doğusunda düz bir arazi üzerinde yeni kurulmuş ilçelerdendir. Yöre tarihinin Akarçay kenarında höyüklerle yaşıt olduğu ve Eski Tunç Çağına kadar uzandığı bilinmektedir. Bugünkü Kocaöz (Felelli) köyünde antik Anabura kenti kurulmuştur. Eski Yunan , vahşi doğa, avcılık ve ay tanrıçası olarak bilinen Artemis heykeli bu bölgeden çı

Ceylan Termal Saglikli Yasam Köyü

Gazligöl / Ihsaniye / Afyon /
Tesisimiz, 15.000 m²'lik bir arazi üzerine insa edilen Saglikli Yasam Köyü tasariminin , %65'lik bölümü yesil alan ve sosyal mekanlar olarak ayrilmistir.

Budan Thermal & Spa Hotel Convention Center

Merkez / Afyon /
Budan Thermal Otel, Afyon şehrinin termal kaynak bölgesinde yer alan bir oteldir. Termal sular bakımından zengin olan Afyon’da kurulmuş olan bu otel, Türkiye’nin dört bir tarafından gelen turistleri ağırlamaktadır.

Oruçoğlu Oreko Ekspress Otel

Merkez / Afyon /
Ülkemizin önemli markalarından "Oruçoğlu", 1970 yılında başlayan şirketleşme süreci, imalattan, hayvancılığa, lojistikten tarıma, üretimden turizm sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon

Merkez / Afyon /
İkbal Thermal Hotel & Spa termal, kültür, iş ve alışveriş seyahatlerinizi rahat, huzur ve konfor ile buluştururken, diğer taraftan da sizi Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı Afyon’a gezintiye davet ediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Çobanlar Hakkında

Afyonkarahisar’ın 25 km doğusunda düz bir arazi üzerinde yeni kurulmuş ilçelerdendir. Yöre tarihinin Akarçay kenarında höyüklerle yaşıt olduğu ve Eski Tunç Çağına kadar uzandığı bilinmektedir. Bugünkü Kocaöz (Felelli) köyünde antik Anabura kenti kurulmuştur. Eski Yunan , vahşi doğa, avcılık ve ay tanrıçası olarak bilinen Artemis heykeli bu bölgeden çıkarılmıstır.İlçede termal tesisler çok önemli taşır gerek tarihi gerek doğa ve sağlık kaynaklarınla ziyaret edilmesi gereken yerlerden birisidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır