Çoban Mustafa Paşa Camisi Otelleri

En uygun Çoban Mustafa Paşa Camisi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çoban Mustafa Paşa Camisi Otelleri

Genel Bilgi

Cami, Klasik Osmanlı mimari sanatının en güzel örneklerinden birisidir. İşlemelerindeki Memluk dönemi etkisi, Çoban Mustafa Paşa’nın Mısır'a yapmış olduğu seyehatlerin ve orada yapmış olduğu görevden dolayı olduğu sanılmaktadır.. Cami 14.55x14.55 m. ölçüsünde kare planlı olup, üzeri dört trompun taşıdığı 24 m. yüksekliğinde, 14 m. çapında bir kubbe il

Hotel Delta Yss

Merkez / Gebze / Kocaeli
Otelimiz Türkiye'nin endüstriyel açıdan en canlı bölgelerinden birinde yer almakta olup iş seyahatlerinde veya ülkeyi gezerken ikinci eviniz olacaktır.

Somya Hotel

Merkez / Gebze / Kocaeli
Gebze merkezinde yer alan Somya Hotel günün 24 saati resepsiyon hizmeti sunmaktadır. Otelde ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip modern odalar bulunmaktadır. Somya Hotel'in parke zeminli odalarında klima, ses yalıtımı ve uydu TV vardır.

Ani Rezidans Hotel

Gebze / Kocaeli
İşletmemiz 2020 yılı Ocak ayında revize edilmiştir.Bir otelden daha fazla olanaklara sahiptir. Rezidans tarzında ki 2+1 suit odaları ile müşterilerine ev konforunda olanaklar sunar.

Ramada Encore Gebze

Merkez / Gebze / Kocaeli
Ramada Encore Gebze'de bir restoran ve fitness merkezi bulunmaktadır. Odaların çoğu şehir manzaralıdır. Otel bünyesinde ücretsiz özel park yeri mevcuttur. Odalar klimalı olup mini buzdolabı ile donatılmıştır. Bir su ocağı da mevcuttur.

Akçam Otel Gebze

Merkez / Gebze / Kocaeli
Akçam Otel, müşteri memnuniyetini ilke edinen hizmet anlayışı ve güler yüzlü personeli ile konuklarını ağırlamaktadır.

Turkuaz Otel

Merkez / Gebze / Kocaeli
Turkuaz Otel Gebze toplam 34 odalı olup, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çoban Mustafa Paşa Camisi Hakkında

Çoban Mustafa Paşa Camisi Otelleri Cami, Klasik Osmanlı mimari sanatının en güzel örneklerinden birisidir. İşlemelerindeki Memluk dönemi etkisi, Çoban Mustafa Paşa’nın Mısır'a yapmış olduğu seyehatlerin ve orada yapmış olduğu görevden dolayı olduğu sanılmaktadır.. Cami 14.55x14.55 m. ölçüsünde kare planlı olup, üzeri dört trompun taşıdığı 24 m. yüksekliğinde, 14 m. çapında bir kubbe ile örtülmüştür. Büyük olasılıkla yapı topluluğunun planlarını Mimar Sinan düzenlemiş, inşasını ise Mimar Hüssam Ağa tarafından yaptırıldığı bilinmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır