Club 27 Otelleri

En uygun Club 27 otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Club 27 Otelleri

Genel Bilgi

Gaziantep Anıt Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Anit otel anit otel Gaziantep otel Antep oteller Gaziantep otel isimleri Gaziantep Gaziantep aile oteli Gaziantep aile otelleri Gaziantep de nerede kalınır Gaziantep en uygun oteller Gaziantep fuarı Gaziantep merkez oteller Gaziantep otel Gaziantep otel

Dilek Hanım Konağı Butik Otel

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Dilek Hanım Konağı Butik Otel, 150 yıllık olup geleneksel yapısı ve klasik Antep evi özellikleri muhafaza edilerek eski dokusu ve mimarisi bozulmadan restoren edilmiştir.

Burak Gold Hotel

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Burak Gold Hotel tüm oda ve genel mekanlarda kablosuz interneti, otoparkı, iș ve tatil amaçlı tüm gezilerinizde ihtiyaç duyacağınız her türlü detayı ile siz misafirlerimiz için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Veliç Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep şehir merkezi'nde yer alan Küçük Veliç Otel toplam 35 odadan oluşmaktadır. Otelin tüm odalarında parke zeminler ve ahşap mobilyalar bulunmaktadır.

Tuğcan Otel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Otelimiz Türkiye iç turizminin ve sanayinin yükselen yıldızı Gaziantep'in tam merkezinde ; iş, turizm, eğlence amaçlı konaklamalarınız için benzersiz kalite anlayışı ile hizmet veriyor.

Nil Otel

Şahinbey / Gaziantep
Güzide şehrimizde faaliyette bulunan 3 yıldızlı otelimiz, şehir ana merkezinde olup hava alanına uzaklığı 15 kilometredir. Otelimizde açık ve kapalı otopark, kablolu tv ve tüm dünya kanallarını izleyebileceğiniz1400 kanallı uydu sistemi bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Club 27 Hakkında

Club 27 Otelleri Gaziantep in ilk gece Klübü olma özelliğini taşıyan Club 27 açıldığı günden bu yana servis , hizmet ve kalitede öncü olmuştur. Haftasonları canlı müzik ile Club 27 de eğleceyi gerçek anlamda yaşayacaksınız.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır