Çırak Konağı (İsmet Bilir Konağı) Otelleri

En uygun Çırak Konağı (İsmet Bilir Konağı) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çırak Konağı (İsmet Bilir Konağı) Otelleri

Genel Bilgi

Yeşilyurt ilçesi Hıroğlu Mahallesinde bulunan ev taş temel üzerine, cephede ikinci kat seviyesine kadar kesmetaş duvar örgülü iki katlı, beşik çatılı, kiremit örtülüdür. İkinci kat cephe ile bina yan duvarları kerpiç örgülüdür. Bu yapıda ikinci kat üzerinde tek mekândan ibaret üçüncü bir kat olarak evin köşkü (cihannüma) bulunmaktadır. Köşk bölümünün

Avşar Hotel

Merkez / Malatya
Cam duvarlara sahip bu 4 yıldızlı otel, misafirlerine Malatya'nın kalbinde şık konaklama birimleri sunmaktadır. Oteldeki dinlence olanakları arasında Fin saunası ve donanımlı bir spor salonu yer alır.

Anatolia Boutiqe Hotel

Merkez / Malatya
Boutique Otel Anatolia oldukça geniş ve ferah 56 oda ile hizmet vermektedir. Ayrıca siz değerli misafirlerimizin yorucu geçen gününü hafifletecek Türk hamamı,sauna ve şok havuzu 24 saat hizmetinizdedir.

City Kent Hotel & Hostel

Merkez / Malatya
Malatya şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindeki City Kent Hotel, LCD TV içeren klimalı odalar sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi otel genelinde mevcuttur. Hotel City Kent'in konaklama birimleri parke zeminlere ve minibara sahiptir.

Malatya Palace Hotel

Merkez / Malatya
Malatya'da merkezi bir konuma sahip bu otel, Malatya Erhaç Havaalanı'na 30 km mesafededir. Resepsiyon 24 saat açıktır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Malatya Palace Hotel'in klimalı odalarında TV, minibar ve balkon bulunmaktadır.

Kırçuval Otel

Merkez / Malatya
Her sabah açık büfe tarzında geleneksel Türk kahvaltısı servis edilmektedir. Bu 3 yıldızlı otel, talep üzerine öğle ve akşam yemekleri sunan bir restorana ve bir lobi bara sahiptir.

Hanem Hotel

Merkez / Malatya
150 m2 konferans Salonu 35m2 ve 40m2 olarak iki adet çok amaçlı toplamda 3 adet toplantı salonları ile kusursuz bir ev sahipliği yapabileceğimiz salonlarımız, sıcak-soğuk full klimalı, ücretsiz teknik ekipmanları ile toplantı ve banket davetlerinizde hiz

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çırak Konağı (İsmet Bilir Konağı) Hakkında

Çırak Konağı (İsmet Bilir Konağı) Otelleri Yeşilyurt ilçesi Hıroğlu Mahallesinde bulunan ev taş temel üzerine, cephede ikinci kat seviyesine kadar kesmetaş duvar örgülü iki katlı, beşik çatılı, kiremit örtülüdür. İkinci kat cephe ile bina yan duvarları kerpiç örgülüdür. Bu yapıda ikinci kat üzerinde tek mekândan ibaret üçüncü bir kat olarak evin köşkü (cihannüma) bulunmaktadır. Köşk bölümünün duvarları bağdadidir. Giriş bölümünün üzerinde ahşap eliböğründe çıkmalarla desteklenmiş balkonu (hayat) mevcuttur; köşk bölüm yine cephesi dışa taşkın olarak balkon üzerine yerleştirilmiştir. Odalarda pencere üst ve alt seviyelerinde ahşap pervazlarla hareket ve sağlamlaştırma sağlanmıştır. Yine odalarda yüklük ve nişler mevcuttur. Birinci kat girişi sofası etrafındaki odalardan ibarettir. İkinci kat orta sofa etrafındaki odalardan ibaret olup, çatısından taşkın olarak köşkü mevcuttur. Yapının cephesinde ve duvar sıvalarında yenileştirmeler yapılmıştır. Özellikle ikinci kat pencere çerçeve ve kenarları değişikliğe uğramıştır. Yapı genel olarak sağlam durumdadır. Restore edilmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır