Çeşnigir Cami Otelleri

En uygun Çeşnigir Cami otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çeşnigir Cami Otelleri

Genel Bilgi

Kitabesinden ve kaynaklardan öğrenildiğine göre 1474 yılında Fatih Sultan Mehmet’in azatlı kölesi Çeşnigir Sinan Bey tarafından yaptırılmıştır.Cami kareye yakın dikdörtgen planlı olup, önünde beş sütunun yuvarlak kemerlerle birbirine bağlanmasıyla dört bölüm meydana getirilmiştir. Mihrap nişi yuvarlak olup geometrik motiflerle hareketlendirilmiştir.

Looks Hotel

Merkez / Manisa
Manisa Organize Sanayii Bölgesi’ne 7 km. mesafede olup yakınındaki çarşı, alışveriş merkezleri, restoranlar, sinemalar, sosyal - kültürel merkezler ve spor merkezleri ile de misafirlerine avantajlı bir konaklama imkânı sağlamaktadır.

Giritligil Otel

Merkez / Manisa
Teknolojinin tüm imkânlarından yararlanan otel odalarında uluslararası standartlarda üretilmiş banyo malzemeleri misafirlere hediye edilmektedir. Her oda da usb şarj başlığı bulunmaktadır.

Hotel Arma

Merkez / Manisa
1980 Yılından bu yana turizm sektöründeki tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla, 3 yıldızlı bir otelin gerektirdiği donanımın üzerinde profesyonel hizmet vermekteyiz.

Asmalı Han Hotel

Merkez / Manisa
Manisa’nın merkezinde nostaljik atmosferi ve konforlu odalarıyla öne çıkan Asmalı Han, kültürel tarihi dokusu bozulmadan yeniden restore edilmiş binasında hizmet veriyor.

My Rezidans Hotel

Merkez / Manisa
Her şeyin estetik, kalite ve rahatlık konseptinde düşünüldüğü bir yer var ! Manisa' da modern bir yaşamın tüm renkleri estetik, kaliteli, sağlam bir yapı ile birliktedir. Yaşam kalitesini zirveye ulaştıracak tüm gereksinimler hazırlanmıştır.

Oruçoğlu Oreko Otel

Kuşlubahçe / Merkez / Manisa
Manisa'da bulunan Oruçoğlu Oreko Hotel ücretsiz wifi ve LCD TV içeren klimalı odalar ile hizmet vermektedir. Otel bünyesinde ücretsiz özel otopark, toplantı olanakları ve 24 saat açık bir resepsiyon vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çeşnigir Cami Hakkında

Çeşnigir Cami Otelleri Kitabesinden ve kaynaklardan öğrenildiğine göre 1474 yılında Fatih Sultan Mehmet’in azatlı kölesi Çeşnigir Sinan Bey tarafından yaptırılmıştır.Cami kareye yakın dikdörtgen planlı olup, önünde beş sütunun yuvarlak kemerlerle birbirine bağlanmasıyla dört bölüm meydana getirilmiştir. Mihrap nişi yuvarlak olup geometrik motiflerle hareketlendirilmiştir. Caminin tek şerefeli minaresi taş bir kaide üzerinde yuvarlak gövdelidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır