Çeşme Yat Limanı Otelleri

En uygun Çeşme Yat Limanı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çeşme Yat Limanı Otelleri

Genel Bilgi

Doğu Akdeniz’in en önemli yat limanlarından biri olmayı hedefleyen Çeşme Marina, denizde 400, karada ise 100 tekne kapasitesi ile 60 m. uzunluğa kadar olan yerli ve yabancı tekneler için mükemmel bir bağlama limanıdır.Çeşme Marina 2010 yazında Türkiye’nin önde gelen yatırım firmalarından biri olan IC İbrahim Çeçen Holding ve marinacılık sektöründe kök

Alaçati Aura Plus

Alaçati / Çeşme / İzmir
İlhamını zihnin duruluğunu ve ruhun saflığını temsil eden lotus çiçeğinden alan Lotus Çiçeği logosu ile Alaçatı Aura Plus’ın minimalist rafine mimarisi; saflık, aydınlanma, maneviyat, sevgi ve tutku arayışından doğmuştur.

Çiğdem'inn Sığacık

Sığacık / Seferihisar,İzmir
İzmir’in tarih dolu, sakin, doğa ve denizin tüm güzellikleriyle bezenmiş Sığacık Mahallesi’nde insanımıza saygı felsefesiyle tüm emeğimizi ve tecrübemizi kullanarak yaratmış olduğumuz Çiğdem’inn Sığacık’ta siz değerli misafirlerine ferahlık, rahatlık, ko

Brera Otel

Alaçati / Çeşme / İzmir
Alaçatı mimarisini yansıtan taş bir yapıda hizmet veren Brera Otel, eşsiz mimarisiyle, endüstriyel dokunuşlara sahip özgün iç dekorasyonuyla en küçük alanlar bile akıllıca kullanılmıştır.

Rüzgar Gülü Alaçatı butik otel

Alaçati / Çeşme / İzmir
Tesisin; Alaçatı'nın taş evlerinin havasını taşıyan havuz manzaralı toplam 11 odası bulunuyor. Tüm odalarında; klima, uydu yayını, mini buzdolabı, kasa ve kablosuz internet erişimi mevcut.

Anchor Hotel

Alaçati / Çeşme / İzmir
Anchor Hotel, Alaçatı profesyonel hizmet anlayışı ile Türk turizmine ve konuklarına en iyi şekilde hizmet etmeyi prensip edinmiştir. Otelimize geldiğiniz andan itibaren kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz.

Alaçatı Era Hotel

Alaçati / Çeşme / İzmir
Zevkli bir şekilde dekore edilmiş konforlu ve geniş odalarda; minibar, klima, LCD TV, uydu yayını ve kablosuz internet erişimi hizmeti mevcut.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çeşme Yat Limanı Hakkında

Çeşme Yat Limanı Otelleri Doğu Akdeniz’in en önemli yat limanlarından biri olmayı hedefleyen Çeşme Marina, denizde 400, karada ise 100 tekne kapasitesi ile 60 m. uzunluğa kadar olan yerli ve yabancı tekneler için mükemmel bir bağlama limanıdır.Çeşme Marina 2010 yazında Türkiye’nin önde gelen yatırım firmalarından biri olan IC İbrahim Çeçen Holding ve marinacılık sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Camper & Nicholsons Marinas International ortaklığıyla kurulmuştur.Çeşme Marina, 60 metre uzunluğa kadar olan 400 tekne için yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır