Ilıca Otelleri

Bu yerdeki 39 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ilıca Otelleri

Radisson Blu Resort & Spa Çeşme

Ilıca / Çeşme / İzmir /
Radisson Blu Resort & Spa Çeşme'de, su jetine sahip kapalı yüzme havuzunun keyfini çıkarın. Tesisin spasında 21 bakım odası, termal havuzlar ve buhar banyoları bulunmaktadır. Küçük konuklar için bir mini club mevcuttur.

Deruni Butik Hotel

Ilıca / Çeşme / İzmir /
runi Butik Hotel, Ege'nin incisi Çeşme’ye özgü yapı taşları ile modern tarzda inşa edilmiş olup huzur içinde dinlenebileceğiniz ve yeni günün hareketliliğine gereken enerjiyi toplamanıza yardımcı olacak zengin kahvaltısı ve huzurlu atmosferi ile, siz

Duman Boutique Hotel Cesme

Ilıca / Çeşme / İzmir /
Duman Butik Otel, Çeşme’nin en özel bölgelerinden biri olan Ilıca Mamurbaba’da yer almaktadır. Bahçesindeki 10 zeytin ağacının gölgesinde nezih bir tatil yapacağınız otelimizde 6 adet standart, 7 adet ise loft katlı delux oda bulunmaktadır.

Lord Hotel

Ilıca / Çeşme / İzmir /
Lord Hotel 2015 yılında baştan sona yenilenmiş olarak 20 Nisan'da kapılarını açıyor. Lord Hotel muhteşem doğal güzellikleri ile Ege'nin göz bebeği tatil beldesi Çeşme'de, Ilıca'da bulunmaktadır. Alaçatı'ya 4km, Çeşme merkeze 3km mesafededir.

Villa Kore Çeşme Hotel

Ilıca / Çeşme / İzmir /
Villa Kore, 1975 yılında,aynı zamanda iş ortağı ve çok iyi arkadaş olan babamız Hasan Ertenü ve dayımız Ferda Kahraman'ın Çeşme Ilıca Yıldızburnu'nda ortak aldıkları arsada, o dönemin en saygın mimarlarından Sadi Tugay tarafından inşa edildi.

Villa Kore Slow

Ilıca / Çeşme / İzmir /
lıca, Yıldız Burnu mevkiisinde bulunan otelimizin bu binası Villa Kore 1975 binamızın arkasında yer alıyor. Tasarımı ve iç mimarisinde farklı izleri görebileceğiniz bu binamızdan denize ulaşmak için sadece birkaç adım atmanız yeterli.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır