Cemşit Hamamı Otelleri

En uygun Cemşit Hamamı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Cemşit Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Sara Hatun Camii bitişinde bulunan bu hamam da Klasik Osmanlı hamamları tipindedir. Zamanımıza kadar bozulmadan gelmiştir. Kare planlı soyunma yerinin üzeri kubbe ile örtülüdür. Kubbeye geçiş tromplarla sağlamıştır. Soyunma kısmının ortasında havuz, kenarlarında sedler bulunur. Sıcaklık kısmı ise dört eyvanlı ve köşelerde birer halvet vardır. Orta kıs

Subartu Hotel

Merkez / Elaziğ
3 yıldızlı olan Subartu Hotel oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Akar Hotel

Merkez / Elaziğ
Elazığ, doğasından kopmadan kendini sürekli geliştiren, girişimci ve yenilikçi bir şehir olarak doğuda bir inci gibi duruyor. Bu manzara hepimizi onurlandırıyor.

Elazığ Günay Hotel

Merkez / Elaziğ
Elazığ Günay Hotel, sade dizayn edilmiş toplamda 30 odası bulunmaktadır.

Köşk Otel Elazığ

Merkez / Elaziğ
Elazığ'da merkezi bir konumda bulunan Köşk Otel tamamen yenilenmiş binası ferah ve modern mobilyalar ile döşenmiş odaları ile konforu ve ekonomik konaklama fırsatını bir arada sunuyor.

Double Tree by Hilton Elazığ

Merkez / Elaziğ
Elazığ şehir merkezinde hizmet veren DoubleTree by Hilton Elazığ, geniş ve konforlu odaları ile öne çıkıyor.Tesisin farklı büyüklüklerde 110 odası mevcut.

New Marathon Hotel

Merkez / Elazig
Elazig sehir merkezinde ulasim aglarina yakin konumuyla avantaj saglayan Marathon Hotel, merkezi konumu ve donanimli toplanti salonuyla özellikle is amaçli seyahat eden konuklar için ideal bir ortam sagliyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Cemşit Hamamı Hakkında

Cemşit Hamamı Otelleri Sara Hatun Camii bitişinde bulunan bu hamam da Klasik Osmanlı hamamları tipindedir. Zamanımıza kadar bozulmadan gelmiştir. Kare planlı soyunma yerinin üzeri kubbe ile örtülüdür. Kubbeye geçiş tromplarla sağlamıştır. Soyunma kısmının ortasında havuz, kenarlarında sedler bulunur. Sıcaklık kısmı ise dört eyvanlı ve köşelerde birer halvet vardır. Orta kısmın üzerin kubbe ile örtülüdür. Hamam, Yavuz Sultan Selim’in sipahi Beylerden Cemşit Bey tarafından yaptırılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır