Çarşamba Otelleri

En uygun Çarşamba otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çarşamba Otelleri

Genel Bilgi

Çarşamba, Orta karadeniz bölümünde Samsun ilinin nüfusu bakımından 3. büyük ilçesidir. Samsun ilinin doğusunda yer alır. Batıda Tekkeköy, doğuda Terme, Güneyde Salıpazarı ve Ayvacık ilçeleriyle çevrilidir. İlçe merkezi Samsun'a 36 km uzaklıktadır. Yeşilırmak 'ın Çarşamba ovası'na çıktığı yer yakınında, ırmağın iki yakasında kurulmuş olan ilçe merkezin

Yeşildere Vadi Otel & Restaurant

Salipazari / Samsun
Başınızı kaldırdığınızda masmavi bir gökyüzü karşınızda eşsiz doğanın her mevsim değişen güzellikleri ile güzel bir tatil geçirmek için bizleri tercih edebilirsiniz.

Airport Resort Hotel

Tekkeköy / Samsun
Airport Resort Hotel Samsun, misafirlerine sunduğu konfor ve olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalarda konforlu bir alternatif sunuyor.Tesisin 70 odası mevcut.

Park Inn by Radisson Samsun

Tekkeköy Merkez / Tekkeköy / Samsun
Bölgeyi ziyaret ederken Yeni Yaşar Doğu Kapalı Spor Merkezi ’nde uluslararası judo yarışmasını izlemeyi veya Samsun Şehir Futbol Stadyumu’nda bir futbol maçına gitmeyi unutmayın.

Hampton by Hilton Samsun

Tekkeköy / Samsun
Samsun Çarşamba Hava limanı'na dakikalarla ölçülebilen yakınlıkta modern ve konuksever bir otel.

Demeter Butik Hotel

Canik / Samsun
Demeter Butik Hotel Ailesi olarak temiz, geniş ve kullanışlı odalarımızla konforlu ve güvenilir bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesisimiz Karadeniz'in misafirperverliği ve güzellikleriyle siz değerli misafirlerimize güzel bir tatil imkanı sunmaktadır.

Anakent Butik Otel

Canik Merkez / Canik / Samsun
Anakent Butik Otel, toplam 16 odalı olup misafirlerine oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çarşamba Hakkında

Çarşamba Otelleri Çarşamba, Orta karadeniz bölümünde Samsun ilinin nüfusu bakımından 3. büyük ilçesidir. Samsun ilinin doğusunda yer alır. Batıda Tekkeköy, doğuda Terme, Güneyde Salıpazarı ve Ayvacık ilçeleriyle çevrilidir. İlçe merkezi Samsun'a 36 km uzaklıktadır. Yeşilırmak 'ın Çarşamba ovası'na çıktığı yer yakınında, ırmağın iki yakasında kurulmuş olan ilçe merkezinin adıdır. İlçedeki tarihi yapılar arasında; Göğceli Camii, Değirmenbaşı Camii, Rıdvan Bey Camii, Abdal Tekkesi, Yeşil Tekke, Eski kent-Kilise kalıntıları, Göller mevkii toprak altında eski kent kalıntıları, Bafracalı Köyü Çınar Ağacı ve Kestane Pınar Mğarası bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır