Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri

En uygun Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

2 Kasım 2008’de Çanakkale’ye poliklinikleri ile hizmet vermeye başlayan 195'i doktor toplam 560 personeli olan hastane, bölgenin tek üniversite hastanesidir. Bünyesinde 18 yataklı yoğun bakım ünitesi, 40 polikliniği, 7 gün 24 saat hizmet veren 8 ameliyathanesi ve laboratuvar ve üniteler ile birlikte her türlü tetkik isteğe cevap verebilecek 160 yatak

Park Suite Otel

Merkez‎ / Çanakkale
Park Suite Otel, kendinizi evinizde hissetmeniz ve ev konforunu seyahat ettiğiniz yere taşımanız için gereken tüm imkanları sunuyor.

A Suit Residence

Merkez‎ / Çanakkale
A suit Residence toplam 6 adet 1+1 daireden oluşmaktadır. İki dairemiz amerikan mutfaklı, diğer dairelerimiz ise kapalı mutfak şeklindedir. Bütün dairelerimiz balkonlu olup konforunuz için her detay düşünülmüştür.

Troya

Çanakkale Merkez / Çanakkale
Troya, sade dizayn edilmiş ihtiyacınız olan her şeyi karşılayabileceğiniz bir dairedir.

Horizon Suit

Merkez‎ / Çanakkale
Horizon Suit, sade dekorasyonu ve ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır

Hotel Zileli

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale merkezde bulunan Hotel Zileli, avantajlı konumu, deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerine, ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste 1+1 den oluşan toplam 108 oda mevcut.

Kolin Hotel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
İstanbul,İzmir ve Bursa’ya takribi 320 km mesafede olmasının yanı sıra havayolu ulaşımları ile de ulaşım sorunu bulunmayn KOLİN Hotel,gerek bulunduğu lokasyon,gerekse sunmuş olduğu VIP hizmet anlayışının yanı sıra modern ve göz yormayan dekorasyonu ile T

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri 2 Kasım 2008’de Çanakkale’ye poliklinikleri ile hizmet vermeye başlayan 195'i doktor toplam 560 personeli olan hastane, bölgenin tek üniversite hastanesidir. Bünyesinde 18 yataklı yoğun bakım ünitesi, 40 polikliniği, 7 gün 24 saat hizmet veren 8 ameliyathanesi ve laboratuvar ve üniteler ile birlikte her türlü tetkik isteğe cevap verebilecek 160 yataklı bir sağlık kurumudur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır