Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi otelleri, en uygun Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

2 Kasım 2008’de Çanakkale’ye poliklinikleri ile hizmet vermeye başlayan 195'i doktor toplam 560 personeli olan hastane, bölgenin tek üniversite hastanesidir. Bünyesinde 18 yataklı yoğun bakım ünitesi, 40 polikliniği, 7 gün 24 saat hizmet veren 8 ameliyathanesi ve laboratuvar ve üniteler ile birlikte her türlü tetkik isteğe cevap verebilecek 160 yatak

Park Suite Otel

Merkez‎ / Çanakkale
Park Suite Otel, kendinizi evinizde hissetmeniz ve ev konforunu seyahat ettiğiniz yere taşımanız için gereken tüm imkanları sunuyor.

A Suit Residence

Merkez‎ / Çanakkale
A suit Residence toplam 6 adet 1+1 daireden oluşmaktadır. İki dairemiz amerikan mutfaklı, diğer dairelerimiz ise kapalı mutfak şeklindedir. Bütün dairelerimiz balkonlu olup konforunuz için her detay düşünülmüştür.

Hotel Zileli

Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale merkezde bulunan Hotel Zileli, avantajlı konumu, deneyimli personeli ve kaliteli hizmet anlayışı ile misafirlerine, ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Tesiste 1+1 den oluşan toplam 108 oda mevcut.

Kolin Hotel

Kordon Boyu / Merkez‎ / Çanakkale
tanbul,İzmir ve Bursa’ya takribi 320 km mesafede olmasının yanı sıra havayolu ulaşımları ile de ulaşım sorunu bulunmayn KOLİN Hotel,gerek bulunduğu lokasyon,gerekse sunmuş olduğu VIP hizmet anlayışının yanı sıra modern ve göz yormayan dekorasyonu ile

Dört Mevsim Suit Otel

Merkez‎ / Çanakkale
Antik Truva ve Gelibolu'ya ev sahipliği yapmış Çanakkale'de bulunan ve eşsiz panaromik boğaz manzarasına sahip olan Dört Mevsim Suit Otel, Çanakkale yöresinde gezeceğiniz yerlerin büyüsünü sizlere ilk andan itibaren yaşatacaktır.

Yeni Truva Hotel

Merkez‎ / Çanakkale
Yeni Truva Hotel'in odaları sade bir tarzda dekore edilmiş; uydu TV ve minibarla donatılmıştır. Her odada günün 24 saati sıcak sudan yararlanabileceğiniz özel banyo vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Otelleri 2 Kasım 2008’de Çanakkale’ye poliklinikleri ile hizmet vermeye başlayan 195'i doktor toplam 560 personeli olan hastane, bölgenin tek üniversite hastanesidir. Bünyesinde 18 yataklı yoğun bakım ünitesi, 40 polikliniği, 7 gün 24 saat hizmet veren 8 ameliyathanesi ve laboratuvar ve üniteler ile birlikte her türlü tetkik isteğe cevap verebilecek 160 yataklı bir sağlık kurumudur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır