Çanakkale Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 73 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1 Mart 1920 tarihinde kurulmuştur.1935 yılında şimdiki hastanenin bulunduğu yerde inşasına başlanan 50 yataklı hastane 1938 yılının aralık ayında tamamlanmış ve hizmete başlamıştır. 1942' de Çocuk hastalıkları, 1945' de K.B.B. ve göz hekimleri tayin olmuş, hastanenin bahçesinde göğüs hastalıkları birimi inşa edilmiştir. 2005 tarihinde hastane 500 yata

Degirmenlik Casamia Suit

Aynali Çarsi / Merkez? / Çanakkale
Degirmenlik Casamia hizmet verilen yapinin zemin katinda kafe ve üst katlarinda ise suit odalar bulunmaktadir. 23.00-08.00 saatleri arasinda rezervasyon hizmeti verilmemektedir.

Hotel Kestanbol

Merkez‎ / Çanakkale
işletmemiz 1990 yılından bu yana turizm sektöründe en iyi şekilde hizmet vermektedir. Siz değerli misafirlerimiz her zaman ağırlamaktan memnum olduğumuzu belirtmek isteriz.

Yalı Royal Otel Çanakkale

Merkez‎ / Çanakkale
Otelimiz 2019 nisan ayında açılmış olup temiz, yeni, sessiz, huzurlu, uygun fiyatlı, güvenli 7/24 açık, güler yüzlü personel ile hizmetinizdeyiz. Asansör, Wi-Fi, sıcak su, klima vardır.

Troia Ador Otel

Merkez? / Çanakkale
24 adet özenle dösenmis, temizlik ve hijyene yüksek önem verilen odalarimizda rahatiniz anlam kazanacak. Troia Ador Otel; ailenizle huzurlu zamanlarin Çanakkale'deki adresi.

Ayberk Pansiyon

Merkez‎ / Çanakkale
Ayberk Pansiyonun tüm odalarında TV, Tuvalet, Banyo, Sıcak Su ve İnternet olanaklarını bulunmaktadır. 1,2,3 ve 4 kişilik tertemiz odalarıyla oda+kahvaltı hizmeti sunan Ayberk Pansiyon güler yüzlü personeliyle de akıllarınızda kalacaktır.

Temizay Hotel

Kordon Boyu / Merkez? / Çanakkale
Çanakkale’de otelcilik sektöründe ilklerden olan otelimiz 20 yılı askın tecrübesiyle 39 oda 100 yatak kapasitesinde olup konuklarımızın ihtiyaçlarını memnuniyet ile karşılamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Çanakkale Devlet Hastanesi Hakkında

Çanakkale Devlet Hastanesi  Otelleri 1 Mart 1920 tarihinde kurulmuştur.1935 yılında şimdiki hastanenin bulunduğu yerde inşasına başlanan 50 yataklı hastane 1938 yılının aralık ayında tamamlanmış ve hizmete başlamıştır. 1942' de Çocuk hastalıkları, 1945' de K.B.B. ve göz hekimleri tayin olmuş, hastanenin bahçesinde göğüs hastalıkları birimi inşa edilmiştir. 2005 tarihinde hastane 500 yatak kapasitesi ile Çanakkale Devlet Hastanesi adı altında faaliyetine devam etmektedir. 2006 ve 2007 yılında tadilat ve bakım yapılan binaya bazı bölümler eklenmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır