Çanakkale Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Çanakkale Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çanakkale Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1 Mart 1920 tarihinde kurulmuştur.1935 yılında şimdiki hastanenin bulunduğu yerde inşasına başlanan 50 yataklı hastane 1938 yılının aralık ayında tamamlanmış ve hizmete başlamıştır. 1942' de Çocuk hastalıkları, 1945' de K.B.B. ve göz hekimleri tayin olmuş, hastanenin bahçesinde göğüs hastalıkları birimi inşa edilmiştir. 2005 tarihinde hastane 500 yata

Degirmenlik Casamia Suit

Aynali Çarsi / Merkez? / Çanakkale
Degirmenlik Casamia hizmet verilen yapinin zemin katinda kafe ve üst katlarinda ise suit odalar bulunmaktadir. 23.00-08.00 saatleri arasinda rezervasyon hizmeti verilmemektedir.

Hotel Kestanbol

Merkez‎ / Çanakkale
işletmemiz 1990 yılından bu yana turizm sektöründe en iyi şekilde hizmet vermektedir. Siz değerli misafirlerimiz her zaman ağırlamaktan memnum olduğumuzu belirtmek isteriz.

Yalı Royal Otel Çanakkale

Merkez‎ / Çanakkale
Otelimiz 2019 nisan ayında açılmış olup temiz, yeni, sessiz, huzurlu, uygun fiyatlı, güvenli 7/24 açık, güler yüzlü personel ile hizmetinizdeyiz. Asansör, Wi-Fi, sıcak su, klima vardır.

Troia Ador Otel

Merkez? / Çanakkale
24 adet özenle dösenmis, temizlik ve hijyene yüksek önem verilen odalarimizda rahatiniz anlam kazanacak. Troia Ador Otel; ailenizle huzurlu zamanlarin Çanakkale'deki adresi.

Daffne Otel

Çanakkale Merkez‎ / Çanakkale
Çanakkale’nin merkezinde hizmet veren Daffne Butik Otel, konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor. Tesisimizde oda kahvaltı hizmeti verilmektedir.

Ayberk Pansiyon

Merkez‎ / Çanakkale
Ayberk Pansiyon'un tüm odalarında TV, tuvalet, banyo, sıcak su ve internet olanaklarını bulunmaktadır. Pandemi dolayısıyla kahvaltı hizmetimiz geçiçi olarak kaldırılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çanakkale Devlet Hastanesi Hakkında

Çanakkale Devlet Hastanesi  Otelleri 1 Mart 1920 tarihinde kurulmuştur.1935 yılında şimdiki hastanenin bulunduğu yerde inşasına başlanan 50 yataklı hastane 1938 yılının aralık ayında tamamlanmış ve hizmete başlamıştır. 1942' de Çocuk hastalıkları, 1945' de K.B.B. ve göz hekimleri tayin olmuş, hastanenin bahçesinde göğüs hastalıkları birimi inşa edilmiştir. 2005 tarihinde hastane 500 yatak kapasitesi ile Çanakkale Devlet Hastanesi adı altında faaliyetine devam etmektedir. 2006 ve 2007 yılında tadilat ve bakım yapılan binaya bazı bölümler eklenmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır