Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi Otelleri

En uygun Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

2000’ li yıllarda Türkiye' ye fuar ve kongre merkezi olarak damgasını vuran Antalya, ilk fuar ve kongre merkezine 1 Ekim 1997 tarihinde kavuştu. Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi`nin temeli 30 Temmuz 1996 tarihinde atıldı. 1 Ekim 1997 tarihinde Altın Portakal Film Festivali etkinlikleri sırasında açıldı ve XI. Dünya Ormancılık Kongresi`ne ev

Eva Boutique Hotel & Spa

Merkez / Konyaalti / Antalya
Yenilenen Konyaaltı Plajı‘nda deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Tarihi, kültürel ve doğal güzelliklere yakınlığıyla şehrin ritmi ve Akdeniz tabiatının dinlendirici özelliğini bir arada sunuyor.

Hotel Su & Aqualand

Merkez / Merkez / Antalya
Konyaaltı Plajı'nda tertemiz beyaz bir binada yer alan Hotel SU & Aqualand, modern minimalist tasarım ve kapsamlı bir spa sunmaktadır. Açık yüzme havuzu ve 5 yemek mekanı bulunmaktadır.

La Cactus Butik Otel

Konyaalti / Antalya
Konyaaltı Sahili'nde bulunan otelimiz, Efsane Cactus Cafe ile sizlere hizmet vermektedir. Oda ücretlerine kahvaltı dahil olup diğer hizmetler ekstradır. Kahvaltı hizmetimiz otele 100 m.

Nar Sarısu Apart

Konyaaltı / Antalya
Tesis 2018 yılında 17 odası ile hizmete açılmıştır.

Beetle House Coffee Hotel

Konyaaltı / Antalya
Beetle House Coffee Hotel tüm odalarımız Ocak 2021 tarihinde yenilenmiştir. Tesisimiz 27 Ocak 2021 itibariyle kapılarını tekrar hizmete açmaya başlamıştır.

Konyaaltı Plajına Yakın Güzel ve Merkezi Daire

Bahçelievler / Muratpaşa / Antalya
Göz kamaştıran Akdeniz ve bozulmamış doğanın mükemmel bir uyum içinde buluştuğu Muratpaşa adlı bu aydınlık diyarda, tüm yaşamınız boyunca yankılanacak bir deneyim sizi bekliyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi Hakkında

Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi Otelleri 2000’ li yıllarda Türkiye' ye fuar ve kongre merkezi olarak damgasını vuran Antalya, ilk fuar ve kongre merkezine 1 Ekim 1997 tarihinde kavuştu. Cam Piramit Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi`nin temeli 30 Temmuz 1996 tarihinde atıldı. 1 Ekim 1997 tarihinde Altın Portakal Film Festivali etkinlikleri sırasında açıldı ve XI. Dünya Ormancılık Kongresi`ne ev sahipliği yaptı. Üzeri renkli ısıcamlı piramit uzay çatı ile örtülmüştür. Kongre Merkezi`nde 2500 kişilik Toros, 440 kişilik Meltem ve 330 kişilik Düden salonu vardır. Konferans ve kongre amaçlı düzenlenen Toros Salonu`nda ayrıca 1500 stand kapasiteli sergi ve ihtisas fuarları da yapılabilmektedir. Tüm salonlar ileri teknolojinin sağladığı ses ve ışık düzenleriyle donatılmıştır. Toros Salonu; yaklaşık 4000 m2 büyüklükte, hem konferans hem de sergi amaçlı düzenlenmiştir. Konferans amaçlı olarak 2400 kişilik oturma kapasitesi vardır. Konferans amaçlı olarak 2400 kişilik oturma kapasitesi vardır. Sergi amaçlı olarak ise, kapalı alan içinde yaklaşık 1500 stand kapasiteli fuar kurma imkanı vardır. Fuar ve konferans için gerekli tüm tesisatlar (müzik, ses, yayın, projeksiyon, multivizyon, ışıklandırma, elektroakustik, yangın, güvenlik, enformasyon, simültane çeviri sistemleri) bu salonda mevcuttur. Ayrıca 4 adet portable simültane kabini ve videowall bulunmaktadır. Meltem Salonu; 386 m2 alana ve 440 koltuk kapasitesine sahiptir. Ana salon ile bağlantılı olarak yapılan etkinlikler multivizyon sistemi ile Süden Salonu`ndan da izlenebilecektir. Salonda 4 adet portatif simültane kabini bulunmaktadır. Düden Salonu; Yaklaşık 281 m2 büyüklüğünde ve 332 koltuk kapasitesindedir. Her türlü konferans ve açık oturumun düzenlenebileceği bu salonda, dört dilde çeviri yapmaya müsait simültane odaları mevcuttur. Antalya Sheraton Otel yanında bulunan Cam Pramit' e Antalya merkezden Konyaaltı veya Migros- Gürsu istikametine giden otobüslerle ulaşmak mümkündür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır