Burdur Arkeoloji Müzesi Otelleri

Bu yerdeki 5 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Burdur Arkeoloji Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

1956 yılında Burdur ve çevresindeki eski eserler, Bulguroğlu Medresesi kütüphane binasında toplanarak koruma altına alınmıştır. Burdur Müzesinin teşhir salonlarının ilk defa 12 Haziran 1969 yılında ziyarete açılmıştır. Bu gün 60 bine varan eski eser sayısıyla Burdur Müzesi Ülkemizin ilk 10 – 15 müzesi arasında bulunmaktadır. Zengin bir koleksiyona sah

Otel Özeren 1

Merkez / Burdur /
Ücretsiz kahvaltı imkanı sunan otelimiz, TV ve ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış aydınlık odalar ile hizmet vermektedir. Özeren Hotel'deki odalar sade bir dekora sahiptir. Hepsinde oturma alanı ve ısıtma sistemi mevcuttur.

Hotel Özeren 2

Merkez / Burdur /
Burdur kent merkezine sadece 100 metre uzaklıktaki Hotel Özeren 2, klimalı konaklama birimleri ve düz ekran TV ile donatılmıştır. Otelimizde, Wi-Fi erişimi ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Grand Özeren Otel & Spa

Merkez / Burdur /
Burdur şehir merkezinde yer alan Grand Özeren Otel & Spa 30 Mart 2009 yılında hizmete girmiştir ve şehir merkezinde hizmet veren bir oteldir. Türk hamamı, sauna ve masaj salonu bulunan bir spa ile sağlık merkezi hizmetleri sunmaktadır.

Kayışlıoğlu Otel

Merkez / Burdur /
Ücretsiz WiFi erişimi ve bir terasa sahip Kayışlıoğlu Otel, Burdur'da İnsuyu Mağarası'na 10 km mesafede konaklama imkanı sunmaktadır. Bu otelin her odasında klima ve TV mevcuttur.

Lavanta Tepesi Hotel

Merkez / Burdur /
5 yıldızlı otel konseptiyle tasarlanan ve 116 odadan oluşan hotelde kapalı ve yarı olimpik yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna, masaj odaları, buhar odası, fitness salonu ile çok amaçlı seminer ve toplantı odaları bulunuyor.

Murat Sezgin Park Prestij

Merkez / Burdur /
urat Sezgin Park Prestij Otel,Burdur Merkez de,Tüm detayları düşünülmüş; lüksü, konforu, sessizliği ve kaliteyi içeren ince bir zevkle döşenmiş odaları bulunan Murat Sezgin Park Prestij Otel, güler yüzlü personeli, uzman mutfak şefleri ile özenle hazır

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Burdur Arkeoloji Müzesi Hakkında

1956 yılında Burdur ve çevresindeki eski eserler, Bulguroğlu Medresesi kütüphane binasında toplanarak koruma altına alınmıştır. Burdur Müzesinin teşhir salonlarının ilk defa 12 Haziran 1969 yılında ziyarete açılmıştır. Bu gün 60 bine varan eski eser sayısıyla Burdur Müzesi Ülkemizin ilk 10 – 15 müzesi arasında bulunmaktadır. Zengin bir koleksiyona sahip olan müze yerleşim bakımından yetersiz durumda iken 2001 yılında yeni ek teşhir salonları inşa edilmiştir. Müzesindeki Kültür Varlıkları M.Ö. 7. binlerden günümüze kadar 9 bin yıllık bir geçmişin tarih ve kültür hazinesidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır