Bostancı Köyü Kaplıcaları Otelleri

Bostancı Köyü Kaplıcaları otelleri, en uygun Bostancı Köyü Kaplıcaları otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bostancı Köyü Kaplıcaları Otelleri

Genel Bilgi

Burhaniye’ye 10 km. uzaklıkta Balıkesir, Çanakkale ve İzmir karayolu kavşağında bulunmaktadır.Su, sodyum sülfatlı oligametalik gruptandır. Banyo kürü olarak; hareket sistemi rahatsızlıkları, dejenaratif ve inflamatuar romatizmal hastalıklar, kardio vasküler sistem hastalıları, esansiyel hipertansiyon, sinir sistemi hastalıkları psikomatik hastalıklar,

Adramis Termal Hotel

Bostancı / Edremit / Balikesir
zey Ege'de Kazdağları ile denizin kucaklaştığı, bir yanda denizin tuzlu suyu, diğer taraftan oksijen kaynağı dağlarından buz gibi tatlı suları, zeytin ağaçlarıyla bezenmiş doğal güzelliklerin buluştuğu tatil bölgesinde termal tesislerinden sıcak şifalı

Entur Thermal Resort

Edremit / Balikesir
Bu termal tesiste açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve spa merkezi mevcuttur. Otelin odalarında termal su kullanılan bir spa küveti yer alır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi de sağlanmaktadır. Ayrıca havaalanı transferi ücretsizdir.

Edremithan Apart Otel

Edremit Merkez / Edremit / Balikesir
Edremi̇t Körfezi̇'nde kali̇teni̇n konfora açılan ışıltılı ve zari̇f kapılarından seçki̇nleri̇n dünyasına adım atabilirsiniz.

Uytun Hotel

Edremit / Balikesir
Edremit'te yer alan Uytun Hotel, deniz manzaraları ve bir teras sunmaktadır. Konuklar tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilir. Tüm odalarda uydu TV vardır. Bazı odalarda dinlenebileceğiniz oturma alanı bulunmaktadır.

Valent Otel Business

Edremit / Balikesir
Özellikli hizmeti ile misafirlerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış çağdaş mimariyi & zerafeti bir araya getiriyor. Kendine özgü stili ile Edremit Körfezi'nin ilk ve tek iş seyahati otelinin konforunu sürmeniz için sizi bekliyoruz.

Munzur Butik Otel

Akçay / Edremit / Balikesir
Munzur Butik Otel toplam 10 standart , 1 aile odasıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bostancı Köyü Kaplıcaları Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Bostancı Köyü Kaplıcaları Hakkında

Bostancı Köyü Kaplıcaları Otelleri Burhaniye’ye 10 km. uzaklıkta Balıkesir, Çanakkale ve İzmir karayolu kavşağında bulunmaktadır.Su, sodyum sülfatlı oligametalik gruptandır. Banyo kürü olarak; hareket sistemi rahatsızlıkları, dejenaratif ve inflamatuar romatizmal hastalıklar, kardio vasküler sistem hastalıları, esansiyel hipertansiyon, sinir sistemi hastalıkları psikomatik hastalıklar, cilt hastalıkları, yaşlılık, siklus bozuklukları aterosklerotik damar hastalıkları.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır