Ortakent Otelleri

Bu yerdeki 16 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ortakent Otelleri

Bodrum Sofabed Hotel

Ortakent / Bodrum / Muğla /
Bodrum Sofabed Hotel, özgünlüğü ve şirinliğiyle Bodrum’un göz bebeği, mandalina bahçeleri ve bembeyaz evleriyle süslenen Ortakent-Yahşi’de gürültüden uzak, huzurlu bir konumda yer alıyor.

Marma Beach

Ortakent / Bodrum / Muğla /
Hotel Marma Beach kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak, suit, standart ve küçük odalar olmak üzere toplam 25 odaya sahiptir.

Palmiye Tepesi Bodrum Butik Otel

Ortakent / Bodrum / Muğla /
Palmiye Tepesi 8 lüks misafir odası ile sizlere üst düzey rahatlık ve konfor sunacaktır. Dekorasyon anlayışı size bir yandan evinizin sıcaklığını hissettirirken, diğer yandan odalar ve diğer tüm alanları doğa ile iç içe olma imkanı sağlayacaktır.

Acropol Of Bodrum Beach Hotel

Ortakent / Bodrum / Muğla /
Bodrum Ortakent mevkiinde, Yahşi plajında bulunan Acropol Of Bodrum Beach Hotel sıcak ve samimi bir atmosferle misafirlerini ağırlayarak deniz ve güneş eşliğinde huzurlu bir tatil imkanı sunmaktadır.

Club Müskebi

Ortakent / Bodrum / Muğla /
Club Müskebi Hotel; Bodrum Ortakent’te denize sıfır bir tatil köyüdür. Düz ve geniş arazi yapısı, uzun sahili ile çocuklu aileler için güvenli bir ortam sunar.

Sarsılmaz Otel Ortakent

Ortakent / Bodrum / Muğla /
Havuzlu; 24 saat sıcak suyun hizmetinizde olduğu, yazın kavurucu sıcaklığını unutturan klimalı odalarıyla hayatınıza bambaşka bir boyut kazandırır Otel Sarsılamaz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır