Ortakent Otelleri

En uygun Ortakent otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ortakent Otelleri

Genel Bilgi

Hotel Casa Bellisimo

Ortakent / Bodrum / Muğla
Yeni açılan butik otelimizde size modern ama samimi bir atmosferde konaklama, fine dining yemek ve birinci sınıf hizmet olanakları sunuyoruz. Lobiye bile uğramanıza gerek kalmadan özel yer altı otoparkımızdan, doğrudan odanıza asansörle çıkabilirsiniz.

Palmiye Tepesi Bodrum Butik Otel

Ortakent / Bodrum / Muğla
Palmiye Tepesi 8 lüks misafir odası ile sizlere üst düzey rahatlık ve konfor sunacaktır. Dekorasyon anlayışı size bir yandan evinizin sıcaklığını hissettirirken, diğer yandan odalar ve diğer tüm alanları doğa ile iç içe olma imkanı sağlayacaktır.

Yahşi Beach Hotel

Ortakent / Bodrum / Muğla
Bodrum Ortakent bölgesinde tatil yapabileceğiniz bu Motel, denize 0 metre, en yakın merkeze 10000 metre uzaklıkta ve denize girebileceğiniz en yakın plaja 0 metre mesafededir. Tesis kapasitesi 20 Oda 60 Yatak olarak belirtilmiştir.

Marma Beach

Ortakent / Bodrum / Muğla
Marma Beach, rahat odaları, keyifli bahçe ve plajıyla size geniş mekanlarda, ferah, sağlıklı bir tatil atmosferi sunuyor.

Sarsılmaz Otel Ortakent

Ortakent / Bodrum / Muğla
Havuzlu; 24 saat sıcak suyun hizmetinizde olduğu, yazın kavurucu sıcaklığını unutturan klimalı odalarıyla hayatınıza bambaşka bir boyut kazandırır Otel Sarsılamaz.

Ilgin Otel

Ortakent / Bodrum / Muğla
Ilgın Butik Otel, Muğla'nın yaz sezonunda yerli ve yabancı tatilciler tarafından en çok tercih edilen yeri Bodrum'a bağlı Ortakent- Yahşi'de misafirlerine kapılarını açmaktadır. Tesisin toplamda 26 adet odası mevcuttur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır