Beykoz Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Beykoz Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Beykoz Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Acil Tıp Aile Planlaması Polikliniği Anestezi Polikliniği Anne Sütü Emzirme Polikliniği Beyin ve Sinir Cerrahisi Çocuk Gelişim Polikliniği Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Deri ve Zührevi Hastalıklar Diyabet Eğitim Polikliniği Diyet Polikliniği Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ge

Life Hotel İstanbul

Kavacık / Beykoz / İstanbul
Kavacık Life Hotel yeni tasarımlarıyla konfor alanınızı genişletiyoruz. "Hizmet ve Kalite" artık tek adreste...

Asia Lees Inn Hotel

Beykoz / İstanbul
Asia Lees Inn Hotel toplam 27 odalı olup, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Ajia Hotel

Çubuklu / Beykoz / İstanbul
A’jia Hotel, 2009 Condé Nast Johansens Mükemmellik Ödülü tarafından Avrupa'daki “En Mükemmel Büyüleyici Otel” ödülüne layık görülmüştür.

Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık

Kavacık / Beykoz / İstanbul
Kavacık’ın ilk uluslararası oteli “Park Inn by Radisson Istanbul Asia Kavacık’ hem iş hem de tatil amaçlı seyahat edenlere hitap etmektedir.

Bilek Boutique Hotel Kavacık

Kavacık / Beykoz / İstanbul
Tesiste 35 oda mevcut. Odalarda; kasa, minibar, telefon, banyo, buklet banyo ürünleri, duş, gardırop, kablolu TV, internet, klima, LCD TV, saç kurutma makinesi, terlik, uyandırma servisi, uydu yayını, WC gibi olanaklar bulunuyor.

Limak Eurasia Luxury Hotel

Kavacık / Beykoz / İstanbul
Boğaza, arabayla sadece 2 dakika mesafede olup, Restoranımız da çeşitli dünya ve Türk yemeklerinin tadını çıkarabilir veya 24 saat oda servisinden yararlanabilirsiniz. Limak Eurasia Hotel’in çağdaş Barok dekoruna sahip barında içecekler sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Beykoz Devlet Hastanesi Hakkında

Beykoz Devlet Hastanesi Otelleri Tıbbi Birimler Acil Tıp Aile Planlaması Polikliniği Anestezi Polikliniği Anne Sütü Emzirme Polikliniği Beyin ve Sinir Cerrahisi Çocuk Gelişim Polikliniği Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Deri ve Zührevi Hastalıklar Diyabet Eğitim Polikliniği Diyet Polikliniği Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Genel Cerrahi Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Gebe Takip Polikliniği Göz Hastalıkları İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kulak Burun Boğaz Meme Polikliniği Nöroloji Onkoloji Ortopedi ve Travmatoloji Plastik Cerrahi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Sağlam Çocuk Polikliniği Sigara Bırakma Polikliniği Üroloji

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır