Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi Otelleri

En uygun Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi Otelleri

Ontur Otel İskenderun

Merkez / İskenderun / Hatay
vinizin konforunu ve rahatlığını bulacağınız yoğun temponuzdan arta kalan zamanlarda size,konfor ve rahatlığı hissettirecek 95 oda 1 suit 1 kral dairesi,odalarda merkezi uydu yayını ücretsiz hızlı internet,merkezi klima sistemi,tv,minibar digital güven

Özgün Apart Otel Hatay

Iskenderun / Hatay
Özgün Apart Otel Hatay, Atatürk Anit Meydani 5 dk., Kaptan Mehmet Pasa Camisi 6 dk., Cumhuriyet Meydani 7 dk. yürüme mesafesindedir. Payas Kalesi 26 km., Makras Kalesi 36 km Havaalanina 40 km. uzakliktadir.

Suit City Exclusive & Suites

Merkez / İskenderun / Hatay
İş dünyasının merkezinde yer alan, büyük alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika mesafede bulunan Suit City Exclusive & Suites İskenderun iş veya turistik amaçlı seyahat edenler için mükemmel bir seçimdir.

Bayazıt Butik Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
Bayazıt Butik Otel, İskenderun Çarşı Merkezi'nde bulunmasıyla misafirlerine büyük avantaj sağlamaktadır.

Anemon İskenderun

Merkez / İskenderun / Hatay
Otelimiz ismini vermiş olduğu körfez ile Amanos Dağları arasında kalan, 4 mevsim yeşil doğası ve sıcak iklime sahip, işlek limanı, gelişmiş sanayisi ile bölgenin ve Türkiye’nin parlayan yıldızı olan İskenderun kentinin ilk ve tek 5 yıldızlı otelidir.

Aykut Palas Otel

Merkez / İskenderun / Hatay
Aykut Palace Otel turistik bir oteldir. Otelimizde 45 oda 88 yatak kapasitesi mevcuttur. Otelimizde sınırsız wifi, telefon hizmeti, 24 saat sıcak su, klimalı konforlu odalar ve oda servisimiz bulunmaktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi Hakkında

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi Otelleri 24 makine kapasiteli merkezde uzman hekim ve hemşirelerle :hemodiyaliz (bikarbonat, asetat), 24 saat acil diyaliz, Reverse osmos su sistemi, HBV(+), HCV(+) hastalara ayrı cihaz, oda ve tedavi ekibi hizmeti, Single needle imkanları, Diyet eğitimi, Psiko-sosyal rehabilitasyon programı sağlanmaktadır.Re-Use yapılmamaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır