Ayvalık Otelleri

Ayvalık otelleri, en uygun Ayvalık otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ayvalık Otelleri

Genel Bilgi

Rum evleri, camisi ve çan kuleleriyle birçok kültürü bir arada barındıran Ayvalık, Ege'nin "Adalar Cenneti" olarak biliniyor. Çok özel bir işçilikle yapılmış taş evleri, Arnavut kaldırımlı sokakları ve harika deniziyle Ayvalık tatilin huzur olarak anıldığı yerlerden biri. İster pansiyon ister her şey dahil lüks oteller; otelz.com ile her zevke ve ihti

Grand Hotel Temizel

Sarimsakli / Ayvalik / Balikesir
Dünyaca ünlü oksijen deposu Ayvalık’ın Sarımsaklı Plajı’nda, tarihin ve doğanın Ege Denizi’nin sonsuz maviliğiyle buluştuğu yerde masal gibi bir tatil imkanı sunan Grand Hotel Temizel, İzmir’e 125 km, Ayvalık’a 8 km uzaklıkta bulunuyor.

D-Resort Murat Reis Ayvalık

Sarimsakli / Ayvalik / Balikesir
Aklınıza gelince yüzünüzü gülümsetecek bir tatil için sizi Ege’nin incisi Ayvalık’a çağırıyoruz.

Cunda Despot Evi

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Tarihi bir konukseverlik ile yaşanmışlıklara gözlerinizi açacağınız Cunda Despot Evi; geçmiş ve bir dolu anıya sessizce ev sahipliği yapmış, tarihe hayat veren 28 farklı odasıyla her detayı özenle düşünülmüş, eşsiz deneyimlerin başladığı bir ev, bir otel

Parna Cunda Island

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Parna Hotel; doğası, tarihi ve dokusu tamamen kendine has Cunda Adası’na yeni bir perspektif katmak amacıyla 2019 yılında yolculuğuna başladı.

Cunda Pür Beyaz Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
essiz huzurlu ve şehrin tüm gürültüsünden uzak mahzende şömine keyfi yapabileceğiniz bir alanı, televizyon odası, küçük ve büyük organizasyonlarınız için kullanabileceğiniz toplantı salonu ile zaman zaman Türk ve dünyaca ünlü ressamların eserlerinin se

Nisi Otel

Cunda Adası / Ayvalik / Balikesir
Tarihi dokuyla iç içe geçen çağdaş çizgilerle dizayn edilen Nisi Otel; birbirinden farklı lüks odaları, mükemmeliyetçi kalite anlayışı ve büyülü atmosferi ile sizleri yüzlerce yıl öncesine huzurlu bir yolculuğa çıkarıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ayvalık Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ayvalık Hakkında

Ayvalık Otelleri

Rum evleri, camisi ve çan kuleleriyle birçok kültürü bir arada barındıran Ayvalık, Ege'nin "Adalar Cenneti" olarak biliniyor. Çok özel bir işçilikle yapılmış taş evleri, Arnavut kaldırımlı sokakları ve harika deniziyle Ayvalık tatilin huzur olarak anıldığı yerlerden biri. İster pansiyon ister her şey dahil lüks oteller; otelz.com ile her zevke ve ihtiyaca hitap eden Ayvalık otellerinde rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Oda kahvaltı bir butik otelde kalabilir ve dar sokakların, deniz ürünlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda Ayvalık otellerinin içinden her şey dahil hizmet veren bir otel seçebilir, plajında kaliteli ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Ege otelleri içerisinde yer alan Ayvalık otellerinin araştırmasını yaparken daha çok şirin butik oteller karşınıza çıkacaktır. Butik otellere rezervasyon yaptırmadan önce otelz.com'un size sunduğu fırsatlara göz atmayı unutmayın.

 Ayvalık'ta görülmesi gereken yerlerin başını Adalar çekiyor, içlerinde sadece Cunda'da yerleşik hayat bulunan 22 adayı mavi turlara çıkarak görebilirsiniz. Taşlı Manastır, her ne kadar mimarisi korunamamış olsa da panoramik manzara için görülmesi gereken yerlerden biri. Kozak Yaylası, Sarımsaklı Plajı, Ayazma Kilisesi ve Cunda Adası Kız Okulu Ayvalık'ta görülmesi gereken diğer yerler. Ayvalık'ta gece hayatı daha çok canlı müzik, hafif ve alternatif esintiler ile barlarda geçiyor. Her zevke uygun eğlenceyi bulmak, barlar sokağında dizilmiş disko ve barlarda mümkün. Ama Ayvalık'ta en çok tavernalar ve alternatif Ege eğlenceleri sizi kendine çekecektir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır