Ayvalık Devlet Hastanesi Otelleri

Ayvalık Devlet Hastanesi otelleri, en uygun Ayvalık Devlet Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ayvalık Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Ayvalık Devlet Hastanesi şimdiki Vergi Dairesinin bulunduğu binada 1938 tarihinde hizmete başlamıştır. 1972 yılında yapılan 50 yataklı halen yataklı tedavi hizmeti sunulan binaya taşınmıştır. 1995 yılında uzman hekim sayısının artması üzerine yatak kapasitesi 75\' e çıkarılmıştır. 1999 yılı Aralık ayında poliklinik hizmeti sunulan bina inşaatının tam

Ayazma Otel

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Tarihi bir mekandır en alt katımızda bir şömine bulunur ve bir balkonumuz vardır denizi direkman görebileceğiniz ayriyetten de meydana çok yakın bir konuma sahiptir.

Tante Rosa

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Tante Rosa, modern romantik bir butik pansiyondur. 6 odalı ev sıcaklığında bir aile işletmesidir. 2019 da açıldığı için her şey yepyenidir. Ayrıca muhteşem deniz ve orman manzaralı bir terasa sahiptir.

Otel Gülayvalik

Ayvalik / Balikesir
Ayvaligi tanimak istiyorsaniz, baslangiç noktaniz otelimiz olsun...

Amphora Otel

Sarimsakli / Ayvalik / Balikesir
Tesiste bulunan 56 odanın tamamında; telefon, balkon, banyo, duş, klima, saç kurutma makinesi, televizyon, uydu yayını, WC gibi olanaklar bulunuyor.

Karamela Otel

Ayvalik / Balikesir
Tesisimiz, yıllara meydan okuyan dokusunu muhafaza ederek tarihi taş binasında sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyar.

Elisa Otel Ayvalık

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Ege Bölgesi Bölgesi'ndeki Ayvalık'ta, Petra'dan 46.5 km uzaklıkta yer alan Elisa Hotel, açık yüzme havuzu ve deniz manzarası sunmaktadır. Otelde mevsimlik bir açık yüzme havuzu ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır ve konuklar restoranda yemek yiyebilir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ayvalık Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ayvalık Devlet Hastanesi Hakkında

Ayvalık Devlet Hastanesi Otelleri Ayvalık Devlet Hastanesi şimdiki Vergi Dairesinin bulunduğu binada 1938 tarihinde hizmete başlamıştır. 1972 yılında yapılan 50 yataklı halen yataklı tedavi hizmeti sunulan binaya taşınmıştır. 1995 yılında uzman hekim sayısının artması üzerine yatak kapasitesi 75\' e çıkarılmıştır. 1999 yılı Aralık ayında poliklinik hizmeti sunulan bina inşaatının tamamlanması ile poliklinikler, röntgen ve biyokimya laboratuarları ,başhekimlik ve idare birimler ek binaya aktarılmıştır. Böylece eski binamız yataklı tedavi, ek binamızda ayaktan tedavi ve idari birimler ile hizmet vermeye başlamıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır