Ayvalık Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Ayvalık Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ayvalık Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Ayvalık Devlet Hastanesi şimdiki Vergi Dairesinin bulunduğu binada 1938 tarihinde hizmete başlamıştır. 1972 yılında yapılan 50 yataklı halen yataklı tedavi hizmeti sunulan binaya taşınmıştır. 1995 yılında uzman hekim sayısının artması üzerine yatak kapasitesi 75\' e çıkarılmıştır. 1999 yılı Aralık ayında poliklinik hizmeti sunulan bina inşaatının tam

Ayazma Otel

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Tarihi bir mekandır en alt katımızda bir şömine bulunur ve bir balkonumuz vardır denizi direkman görebileceğiniz ayriyetten de meydana çok yakın bir konuma sahiptir.

Alancha Boutique Otel

Ayvalik Merkez / Ayvalik / Balikesir
Alancha Boutique Otel, tarihi bir konak olan binamız restorasyonu sırasında tüm tarihi özellikleri korunarak yenilenmiştir. Otantik tasarımımız misafirlerimiz için ayrı deneyim sunmaktadır.

Tante Rosa

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Tante Rosa, modern romantik bir butik pansiyondur. 6 odalı ev sıcaklığında bir aile işletmesidir. 2019 da açıldığı için her şey yepyenidir. Ayrıca muhteşem deniz ve orman manzaralı bir terasa sahiptir.

Ayvalık Pansiyon

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Ayvalık Pansiyon, şık ve modern dizaynı ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Otel Gülayvalik

Ayvalik / Balikesir
Ayvalığı tanımak istiyorsanız, başlangıç noktanız Otel Gülayvalik olmalı.. Ayvalık'ın tarihi sokaklarını keşfederken yaşanmışlıkları hissedebileceğiniz sıcak ve samimi ortamımızda sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Ege Sade Otel

Ayvalik Merkez / Ayvalik / Balikesir
Ege Sade Otel 2 katlı, 10 odalı küçük bir oteldir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ayvalık Devlet Hastanesi Hakkında

Ayvalık Devlet Hastanesi Otelleri Ayvalık Devlet Hastanesi şimdiki Vergi Dairesinin bulunduğu binada 1938 tarihinde hizmete başlamıştır. 1972 yılında yapılan 50 yataklı halen yataklı tedavi hizmeti sunulan binaya taşınmıştır. 1995 yılında uzman hekim sayısının artması üzerine yatak kapasitesi 75\' e çıkarılmıştır. 1999 yılı Aralık ayında poliklinik hizmeti sunulan bina inşaatının tamamlanması ile poliklinikler, röntgen ve biyokimya laboratuarları ,başhekimlik ve idare birimler ek binaya aktarılmıştır. Böylece eski binamız yataklı tedavi, ek binamızda ayaktan tedavi ve idari birimler ile hizmet vermeye başlamıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır