Aşkale Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Aşkale Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Coğrafi önemi nedeniyle tarih boyunca çeşitli kavimlerin ve milletlerin uğrak yeri olan ilçenin ilk yerleşim yeri, Karasu kıyısındaki eski bir kalenin kalıntı höyüğünün etrafı ile Kaban Dağının doğusudur. Yerleşik bir yapıya sahip ilçe, batıda Bayburt ve Tercan, kuzeyde İspir, güneyde Çat ve doğuda Ilıca ilçeleriyle çevrilmiştir. Sınırlarında Dumanlı,

Koza Kafkas Otel

Aziziye / Erzurum /
Bu otelde bir restoran ve ortak alanlarda ücretsiz Wi-Fi erişimi sunulmaktadır. Konuklar, halindeyken kahvaltı ve ücretsiz valesiz otopark gibi özgürlüğü takdir edeceklerdir.

Bora Park Otel

Aziziye / Erzurum /
Erzurum'da bulunan Borapark Otel, bir fitness merkezi ve masaj hizmetleri sunmaktadır. Günün 24 saati açık resepsiyona sahip bu tesiste ayrıca bir restoran bulunmaktadır. Otelde kapalı yüzme havuzu, sauna ve bagaj depolama alanı bulunmaktadır.

Erzurum Konakli Otel

Palandöken / Erzurum /
Otelimiz Konakli Kayak Merkezinde bulunmakta olup, sehir merkezine 25 km uzakliktadir. Otelimiz kisin kayak severler için yazin da doga severler için tercih edilebilecek mükümmel bir oteldir.

Atatürk Üniversitesi Turizm Fakültesi Uygulama Oteli

Yakutiye / Erzurum /
Otelimiz Üniversite kampüs içerisinde olup, sessiz, sakin, huzurlu bir gün geçirebileceğiniz, atlama kuleli ve palandöken dağ manzaralı odalarımız ve restorantımız siz değerli misafirlerimiz için hizmet vermektedir.

Otel Zade

Yakutiye / Erzurum /
Tüm odalar TV ile donatılmıştır. Bazı odalarda konukların dinlenebileceği bir oturma alanı bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı da mevcuttur. Tüm odalarda küvetli veya duşlu özel banyo bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Aşkale Hakkında

Coğrafi önemi nedeniyle tarih boyunca çeşitli kavimlerin ve milletlerin uğrak yeri olan ilçenin ilk yerleşim yeri, Karasu kıyısındaki eski bir kalenin kalıntı höyüğünün etrafı ile Kaban Dağının doğusudur. Yerleşik bir yapıya sahip ilçe, batıda Bayburt ve Tercan, kuzeyde İspir, güneyde Çat ve doğuda Ilıca ilçeleriyle çevrilmiştir. Sınırlarında Dumanlı, Güllü, Merşem. Gollo ve Kop dağları bulunmaktadır ve bu dağlar volkanik yapılıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır