Yardım

Arhavi Otelleri

En uygun Arhavi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Arhavi Resort Hotel

Müthiş
10.0
Arhavi, Artvin
Arhavi Resort Hotel, birbirinden farklı şık, modern ve deniz manzaralı odaları ile keyifli bir konaklama sunmaktadır.
Müthiş
10.0

Mençuna Konaklari

Müthiş
9.3
Mençuna Şelalesi, Arhavi, Artvin
Mençuna Konakları, Kamilet Vadisi'indeki Mençuna Şelalesi karşısında orman ve doğa içerisinde ahşap bungalov evlerde muhteşem tatil imkanları sunuyor.
Müthiş
9.3

Pinar Kir Evi

Müthiş
9.1
Arhavi Merkez, Arhavi, Artvin
Pınar Kır Evi'nin odaları tamamen birinci sınıf ahşap olup şöminelidir. Şöminenin karsısında uyuyabilir, sabah su ve kuş sesleriyle uyanabilirsiniz.
Müthiş
9.1

Falez Cafe & Restaurant & Pansiyon

Müthiş
9.0
Arhavi, Artvin
Odalarımız tamamen ahşap el işçiliği ile yapılmıştır. Çarşıya yürüyerek 10 dk ve 1 dk yürüme mesafesi sonrası önünden minibüs durağı vardır.
Müthiş
9.0

Çerge Bungalov

Normal
6.2
Arhavi, Artvin
Artvin'in Arhavi ilçesinde yer alan Çerge Bungalov konuklarına oda kahvaltı hizmeti sunmaktadır. Her sabah lezzetli tatlarla donatılmış doyurucu bir kahvaltı servis edilen tesiste toplamda 6 adet bungalov yer almaktadır.
Normal
6.2

Arhavi

Arhavi, Türkiye Cumhuriyeti'nin Karadeniz Bölgesi'nde bulunan Artvin iline bağlı bir ilçedir. Arhavi nüfusunun büyük bir bölümünü Lazlar oluşturur. Arazi yapısı engebeli ve dağlıktır. İlçe merkezinin alanı yaklaşık 6 km2, toplam ilçe alanı ise 314 km2'dir. Arhavi Karadeniz Bölgesi'nin Doğu Karadeniz bölümünde yer almaktadır. Kuzeyinde Karadeniz, doğusunda Hopa, batısında Fındıklı ve güneyinde Yusufeli sınırları ile çevrilidir. Yaklaşık 10 km sahil uzunluğuna sahiptir. Kapisre deresi ilçedeki en büyük akarsudur. 1973 yılından beri kutlanan Arhavi Kültür ve Sanat Festivali ile ünlüdür. Arhavi Kültür ve Sanat Festivali, festival boyunca yöreye canlılık kazandırarak yörenin ticari ve turizm potansiyelini arttırdığı gibi yapılan sportif etkinliklerle birçok sporcuyu Türkiye’ye tanıttı. Boks ve atletizmde birçok birincilik alan bu sporcular, bu etkinlikler ile adını duyurdu. İlçede görülmesi gereken yerler arasında ise; Ciha Kalesi, Çiftekemer Köprüsü, Mençuna Şelalesi, Kemer Köprü Köprüsü, Derecik Köprüsü, Gemi Kayası ve Taş Gemi, Arhavi Merkez Camii, Ulukent Camii ve Dikyamaç Camisi yer almaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor