Ardahan Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Ardahan Devlet Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Acil Servis, Dahiliye, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Ağrı Polikliniği, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, K.B.B. Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Laboratuar, Mikrobiyo

Ardahan İpekyolu Otel

Merkez / Ardahan /
Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki Ardahan'da, Ardahan Kalesi'ne 1 km mesafede yer alan Ardahan İpekyolu Otel, teraslı ve şehir manzaralıdır. Barda içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz. Tesis bünyesindeki özel otopark ve tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir.

Kafkas Arı Otel

Merkez / Ardahan /
Otelimiz odalarında çay kahve setti, Geniş yatak, Tv. telefon ve banyolarımızda duşa kabin, saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Sauna ve Türk hamamı misafirlerimizin kullanımına ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Ardahan Devlet Hastanesi Hakkında

Acil Servis, Dahiliye, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Anesteziyoloji ve Ağrı Polikliniği, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, K.B.B. Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Laboratuar, Mikrobiyoloji, Patoloji, Psikiyatri, Nöroloji, Hemodiyaliz, Enfeksiyon Hastalıkları, Plastik Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Ketem, Ameliyathane, Yoğun Bakım bölümleriyele hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır