ABC Selçuk Polikliniği Otelleri

ABC Selçuk Polikliniği otelleri, en uygun ABC Selçuk Polikliniği otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun ABC Selçuk Polikliniği Otelleri

Genel Bilgi

İzmir ABC Selçuk Polikliniği 1995 yılında Dr Bülent CİNEL ve Dr Alpaslan COŞKUN tarafından kurulmuştur.Poliklinik de , alanında uzman, yabancı dil bilen doktorları, profesyonel sağlık elemanları ve biri acil yardım olmak üzere 2 ambulans ile daima hizmet vermektedir.Poliklinik aynı zaman da Medikal Danışmanlık,Acil Yardım,Medikal Taşımacılık,Bakım Hiz

Wallabies Aquaduct Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir
Merkezi bir konuma sahip Wallabies Victoria Hotel, Selçuk Otobüs Terminali'ne 400 metre mesafededir. Otel klimalı odalar ve tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Nilya Hotel

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir
Odalarımızda TV bulunmamaktadır. Klima,telefon, ücretsiz Wi-fi bulunmaktadır.

Celsus Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir
Celsus Butik Otel bulunduğu konum itibarı ile Selçuk ilçe merkezine 150 metre mesafededir ve Selçuk içerisinde bulunan bütün tarihi yerlere en yakın otel olma özelliğine sahiptir.

Nicea Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir
Misafirlerimizin konforu ve rahatı için 30 klimalı odasında minibar ve LCD televizyon bulunmaktadır. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz İnternet sunulmaktadır.

Ürkmez Otel

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir
Izmir'in tarihi ve dogal güzellikleri ile dikkat çeken ilçesi Selçuk'ta yer alan Ürkmez Hotel, misafirlerine huzurlu bir tatil yasatiyor.

Ayasoluk Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir
Hotel Ayasoluk'un odaları el yapımı Türk halısı ile otantik bir tarzda dekore edilmiş, klima, düz ekran TV ve minibar ile donatılmıştır. Tüm konaklama birimlerinde kasa standarttır. Bazı odalarda cumba da vardır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

ABC Selçuk Polikliniği Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

ABC Selçuk Polikliniği Hakkında

ABC Selçuk Polikliniği  Otelleri İzmir ABC Selçuk Polikliniği 1995 yılında Dr Bülent CİNEL ve Dr Alpaslan COŞKUN tarafından kurulmuştur.Poliklinik de , alanında uzman, yabancı dil bilen doktorları, profesyonel sağlık elemanları ve biri acil yardım olmak üzere 2 ambulans ile daima hizmet vermektedir.Poliklinik aynı zaman da Medikal Danışmanlık,Acil Yardım,Medikal Taşımacılık,Bakım Hizmetleri,Koruyucu Sağlık Hizmetleri,Teşhise Yönelik Hizmetler,Cenaze Hizmetleri de varmektedir.Polikiniğin merkezi Selçuk da bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır