ABC Selçuk Polikliniği Otelleri

Bu yerdeki 16 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun ABC Selçuk Polikliniği Otelleri

Genel Bilgi

İzmir ABC Selçuk Polikliniği 1995 yılında Dr Bülent CİNEL ve Dr Alpaslan COŞKUN tarafından kurulmuştur.Poliklinik de , alanında uzman, yabancı dil bilen doktorları, profesyonel sağlık elemanları ve biri acil yardım olmak üzere 2 ambulans ile daima hizmet vermektedir.Poliklinik aynı zaman da Medikal Danışmanlık,Acil Yardım,Medikal Taşımacılık,Bakım Hiz

Hotel Bella Selçuk

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir /

Wallabies Aquaduct Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir /
Merkezi bir konuma sahip Wallabies Victoria Hotel, Selçuk Otobüs Terminali'ne 400 metre mesafededir. Otel klimalı odalar ve tüm alanlarında ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Nilya Hotel

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir /
Odalarımızda TV bulunmamaktadır. Klima,telefon, ücretsiz Wi-fi bulunmaktadır.

Celsus Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir /
Celsus Butik Otel bulunduğu konum itibarı ile Selçuk ilçe merkezine 150 metre mesafededir ve Selçuk içerisinde bulunan bütün tarihi yerlere en yakın otel olma özelliğine sahiptir.

Nicea Hotel

Merkez / Selçuk / İzmir /
Misafirlerimizin konforu ve rahatı için 30 klimalı odasında minibar ve LCD televizyon bulunmaktadır. Misafirlerimize ücretsiz kablosuz İnternet sunulmaktadır.

Ürkmez Otel

Selçuk Merkez / Selçuk / İzmir /
Izmir'in tarihi ve dogal güzellikleri ile dikkat çeken ilçesi Selçuk'ta yer alan Ürkmez Hotel, misafirlerine huzurlu bir tatil yasatiyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

ABC Selçuk Polikliniği Hakkında

İzmir ABC Selçuk Polikliniği 1995 yılında Dr Bülent CİNEL ve Dr Alpaslan COŞKUN tarafından kurulmuştur.Poliklinik de , alanında uzman, yabancı dil bilen doktorları, profesyonel sağlık elemanları ve biri acil yardım olmak üzere 2 ambulans ile daima hizmet vermektedir.Poliklinik aynı zaman da Medikal Danışmanlık,Acil Yardım,Medikal Taşımacılık,Bakım Hizmetleri,Koruyucu Sağlık Hizmetleri,Teşhise Yönelik Hizmetler,Cenaze Hizmetleri de varmektedir.Polikiniğin merkezi Selçuk da bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır