Yardım

Loading...
Sırala

Alsi Ametis Thermal Hotel & Spa

Müthiş
9.6
Merkezköyler, Ulukişla, Niğde
Eti, Frig ve Roma uygarlıklarının yerleşkesi, Mısır Kraliçesi Kleopetra’nın sağlıklı bir yaşam için tercih ettiği, Mezopotamya bölgesinin termal su cennetlerinin beşiği Çiftehan’a ve Al'si Ametis Thermal Hotel & Spa'ya hoş geldiniz.
Müthiş
9.6

Çelikhanım Termal Otel Spa

İyi
7.7
Ulukişla Merkez, Ulukişla, Niğde
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Her Haliyle Size Özel bir Termal Otel. Çelikhanım Termal Otel & SPA'da, tüm bölümler kendi içerisinde, kendine özgü hizmet anlayışı ile tasarlanmış olup, %100 konuk memnuniyeti hedeflenmiştir.
İyi
7.7

Ulukışla

Kaplıcaları, tarihi kalıntıları ve Osmanlı döneminden kalma eserleri ile ilgi çekici ve köklü bir Niğde ilçesidir Ulukışla. Aladağlar ve Bolkar Dağları'nın kesiştiği yerde bulunan Ulukışla çarpıcı güzellikte bir doğa manzarasına sahiptir. Niğde otellerinde olduğu gibi Ulukışla otellerinde de konfor içinde konaklayıp doğal güzellikleri gezip görme fırsatını yakalamak için otelz.com'dan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Lüks Ulukışla otellerini de bünyesinde barındıran termal turizmin en ünlü merkezlerinden biri olan Çiftehan Kaplıcası, bel ve boyun fıtıkları, romatizma, kadın hastalıkları, kireçlenme ve safra kesesi hastalıkları başta olmak üzere ruhsal sıkıntılarınızdan ve stresten arınacağınız, içinde bulunan sosyal tesisleri ve eğlence alanlarıyla Ulukışla'da mutlaka gitmeniz gereken bir şifa yeri. Mısır tanrıçası Kleopatra'nın Çiftehan Kaplıcaları'nda banyo yaptığı bilgisi ise yerli ve yabancı turistlerin iyilik ve sağlık merkezine olan ilgiyi canlı tutan başka bir detay. Ulukışla Kervansarayı olarak da bilinen Öküz Mehmet Paşa Külliyesi, ünlü şair Faruk Nafiz Çamlıbel'in "Han Duvarları" şiirine ilham olduğu gibi sizi de büyüleyecek güzellikte. Külliyenin bulunduğu ilçenin merkezi pazar yerinde ise Ulukışla'da alışverişin keyfini çıkaracağınız minik dükkan ve mağazaları dolaşabilirsiniz.

 Doğal çevrenin ve tarihi eserlerin korunduğu Ulukışla; otellerinde ve gittiğiniz her mekanda sizi karşılayacak sıcakkanlı insanlarıyla da güzel anılar biriktirmenize neden olacak.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor