Yardım

Loading...
Sırala

Trabzon Star Pansiyon

İyi
7.8
Sanayi, Ortahisar, Trabzon
Pansiyonumuz 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalarımız, kantin-mutfak, çamaşırhane ve ütü odasından oluşmaktadır.
İyi
7.8

Ayyıldız Pansiyon

İyi
7.5
Değirmendere, Merkez, Trabzon
Pansiyonumuz oda & kahvaltı modeli ile çalışmaktadır. Her şeyin doğal ve sade olmasına özen gösterdiğimiz tesisimizde, evinizdeki huzur ve rahatı bulabilmeniz için tüm gayretimiz ile hizmet vermekteyiz.
İyi
7.5

Nisa Pansiyon

Çok iyi
8.3
Söğütlü , Akçaabat, Trabzon
24 saat boyunca uzman güvenlik personeli tarafından koruma altında tutulmakta ve kamera sistemi ile giriş-çıkışlar sürekli kontrol edilmektedir. Bu sayede amacımız konuklarımızın kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktır.
Çok iyi
8.3

Altıntaş Dinlenme Tesisleri

Merkez, Maçka, Trabzon
Pansiyonumuzu 2010 yılında Turizm sektörüne katkıda bulunmak amacıyla hizmete açılmıştır.Yeni odaları da hizmete sunulmuştur.

Çardak Altı Otel

Arsin, Trabzon
Çardak Altı Otel, merkezi konumu ve rustik yapısı ile misafirlerine hizmet vermektedir.

Trabzon Pansiyonlar

Karadeniz’de temiz hava ve doğa ile baş başa bir tatil hayali kuranlar için Trabzon pansiyonları aradıklarını bulabilecekleri yerlerin başında gelir. Oda sayısının fazla olmaması nedeniyle samimi ve sıcak bir konaklama tipi olan pansiyonlar, uygun fiyatlı olmaları nedeniyle de sıklıkla tercih edilir. İster tatillerinizde, isterseniz de seyahatlerinizde konaklayabileceğiniz Trabzon pansiyonlarına Otelz.com ile ön ödemesiz erken rezervasyon ayrıcalığıyla hemen odanızı ayırtabilirsiniz.

Trabzon Pansiyon Fiyatları

Karadeniz her mevsim turist ağırlayan, ilgi çekici bir bölge olduğundan konaklama imkânları oldukça gelişmiştir. Yeşil ve mavinin buluştuğu bu çok özel coğrafyada, Trabzon pansiyon fiyatları için bütçenizi zorlamadan, Karadeniz atmosferini soluyabilme imkânı sunar. 

Trabzon Ucuz Pansiyonları 

Trabzon ucuz pansiyon alternatifleri nedeniyle yılın her mevsimi turist ağırlar. Gezilecek birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunan şehirde, gitmek istediğiniz yere en yakın noktada uygun fiyatlı bir pansiyon bulmanız mümkündür. 

Trabzon Merkez Pansiyonları

Trabzon şehir merkezinde de farklı fiyat aralıklarında pansiyonlar kolayca bulunur. Tek bir bölgeye yakın olmak yerine merkezi bir konumda konaklamak isteyenler için en iyi opsiyon olan Trabzon merkez pansiyonları, makul fiyatları ile dikkat çeker.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor