Tavşan Adası Otelleri

Bu yerdeki 50 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tavşan Adası Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Tavşan Adasının çok güzel bir tarihi var.Bu tarihi geçit Helenler döneminde Halikarnassos Kralı Mousolos’un emri üzerine inşa edilmiş. Kral Mousolos ve sevgilisi Artemisya Tavşan Adasına gidip hem orada yaşayan tavşanları besler hem de muhteşem günbatımını izlerlermiş.Tavşan adasında hali hazırda hala tavşanlar yaşamakta.Geçmek için paçaları s

Oza Butik Otel

Gümüşlük / Bodrum / Muğla
Oza Butik Otel, Gümüşlük koyuna bakan küçük bir tepenin yamacında kurulmuş 9 odalı, geniş manzaralı terasları olan bir tesistir. Butik otelimiz de 4 süit, 4 double ve 1 balayı odası mevcuttur.

Metins Gümüşlük

Gümüşlük / Bodrum / Muğla
Gümüşlüğe bir de buradan bakın! Metin’s Gümüşlük, eşsiz manzarası ve zengin mutfağı ile günün her saati sizlere hizmet vermektedir. Gizli bahçemizde, çiçek kokuları ve kuş sesleri arasında, keyifli müzik dinleyerek içkinizin tadını çıkartabilirsiniz.

Otel Gümüşlük

Gümüşlük / Bodrum / Muğla
Türkiye'de, Bodrum Yarımadası'nda küçük bir balıkçı köyü olan Gümüşlük sahiline sadece 100 metre uzaklıktaki bu butik otelde açık yüzme havuzu ve ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Myndos Bed & Breakfast

Gümüşlük / Bodrum / Muğla
Myndos Bed & Breakfast, Gümüşlük’ün tam kalbinde, plaj'a iki adım uzaklıkta, mandalina ağaçları arasında, çimlerle kaplı yemyeşil bahçesinde kendine has ortamı ile huzurlu şirin bir pansiyon'dur.

Casa Myndos

Gümüşlük / Bodrum / Muğla
Bodrum'un en değerli beldelerinden Gümüşlük'te yer alan Casa Myndos, sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil vadediyor. Özel havuzlu villada evinizin konforunda muhteşem bir tatil deneyimi yaşayabilir, sunulan konfor olanaklarından yararlanabilirsiniz.

Paradise Gümüşlük Apart Hotel

Gümüşlük / Bodrum / Muğla
Gümüşlük'te Gümbet'e 19 km uzaklıkta yer alan Paradise Gümüşlük sezonluk açık yüzme havuzu ve ücretsiz WiFi sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavşan Adası Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tavşan Adası Hakkında

Tavşan Adası Otelleri Bodrum Tavşan Adasının çok güzel bir tarihi var.Bu tarihi geçit Helenler döneminde Halikarnassos Kralı Mousolos’un emri üzerine inşa edilmiş. Kral Mousolos ve sevgilisi Artemisya Tavşan Adasına gidip hem orada yaşayan tavşanları besler hem de muhteşem günbatımını izlerlermiş.Tavşan adasında hali hazırda hala tavşanlar yaşamakta.Geçmek için paçaları sıvamanız yeterli.Bir kaç dakika yürüdükten sonra adaya varıyorsunuz.Siz yürüyerek geçerken hemen bir kaç metre ilerinizden büyük bir yatın geçtiğini göreceksiniz.Yürürken bastığınız yerlere dikkat edin.Çünkü onlar taş değil,batmış evlerin çatıları.Bodrum tarihinde 7 kez batmış ve kalan kalıntılar Tavşan Adasının en üst noktasından gözüküyor.Biraz tırmanmanız yeterli.Adanın üzerinden denize atlayanlar oluyor ama siz bunu denemeyin çünkü kayalıklara çarpma ihtimaliniz yüksek.Ada ile ilgili tüm bilgiler giriş ve çevresindeki tabelalar da mevcut.Ada'nın Gümüşlük'de.Gitmişken Balık restaurantarın da kalamar,yada mevsim balığı mutlaka yemeniz tavsiye edilir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır