Süt Dede Mescid Çeşme Türbesi (Siyah Sultan) Otelleri

En uygun Süt Dede Mescid Çeşme Türbesi (Siyah Sultan) otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Süt Dede Mescid Çeşme Türbesi (Siyah Sultan) Otelleri

Basak Otel

Merkez / Afyon
Basak Otel, 1967 tarihinden itibaren hizmet vermektedir. Tesisimiz, 27 odalı 45 yataklı olup en iyi şekilde misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

MCG Çakmak Marble Hotel

Merkez / Afyon
Kalite ve güler yüzün buluştuğu MCG Çakmak Marble Hotel, sizleri konfor ve huzur ortamında ağırlamak için yüksek standartlarda hizmetlerini sunmaktadır.

Oruçoğlu Oreko Ekspress Otel

Merkez / Afyon
Ülkemizin önemli markalarından "Oruçoğlu", 1970 yılında başlayan şirketleşme süreci, imalattan, hayvancılığa, lojistikten tarıma, üretimden turizm sektörüne kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

Lifestyle Hotel

Merkez / Afyon
As Hotel Afyon, Afyonkarahisar'da bulunmaktadır. 2009 yalında faaliyete başlamış olan otel, merkezi bir konuma sahiptir. As Hotel Afyon 5 katlıdır.

Grand Arı Hotel

Merkez / Afyon
Ulaşım ve güvenlik açısından elverişli konumuyla misafirlerine avantaj sağlayan Grand Arı Otel, Afyon Kalesi'ne yalnızca 1 km mesafede konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

İkbal Thermal Hotel & SPA Afyon

Merkez / Afyon
İkbal Thermal Hotel & Spa termal, kültür, iş ve alışveriş seyahatlerinizi rahat, huzur ve konfor ile buluştururken, diğer taraftan da sizi Türkiye Cumhuriyetinin temellerinin atıldığı Afyon’a gezintiye davet ediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Süt Dede Mescid Çeşme Türbesi (Siyah Sultan) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Süt Dede Mescid Çeşme Türbesi (Siyah Sultan) Hakkında

Süt Dede Mescid  Çeşme  Türbesi (Siyah Sultan) Otelleri İki buçuk kat görünümlüdür olan caminin cephesi doğuya bakmaktadır. Birinci kata kadar kesme taş duvar, üstü kerpiç- kagirdir. Ana kayaya oturmuş, batısı birinci kata kadar tepeye yaslanmaktadır. Zemin katta türbe ve türbe duvarına dayanmış çeşmesi vardır. Birinci kat kadınlar mahfilidir. Üst örtü kırma çatı olup Marsilya kiremit ile örtülmüştür.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır