Şekerhoca Camii Otelleri

En uygun Şekerhoca Camii otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şekerhoca Camii Otelleri

Genel Bilgi

Ulu City Hotel

Osmangazi / Bursa
Ulu City Hotel toplam 12 odasıyla misafirlerine oda kahvaltı veya sadece oda konaklama seçeneği sunar.

Kent Hotel Bursa

Merkez / Osmangazi / Bursa
Kent Otel Bursa, hanlar kenti Bursa’nın kalbinde, Heykel semtinde 57 oda kapasitesiyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Artıç Hotel

Osmangazi / Bursa
Bursa'nın en eski otellerinden biri olmakla birlikte, kaliteli müşteri memnuniyetini yıllardır sürdürmektedir. Hotelimiz mevki olarak tarihi Ulucamii 'nin karşısında, yine tarihi kapalı çarşının yanında bulunmaktadır.

Torun Hotel

Merkez / Osmangazi / Bursa
Tarihi Yeşil Cami'ye sadece 2 km. uzaklıktaki Torun Hotel, Bursa'nın merkezinde yer almaktadır. Ücretsiz Wi-Fi ve düz ekran TV ile mini buzdolabı içeren klimalı odalar sunmaktadır. Torun Hotel'in tüm odaları modern bir dekorasyona sahiptir.

Tahtakale Konagi Hotel Private & Luxury

Merkez / Osmangazi / Bursa
Essiz bir deneyim olacagina eminiz... Tahtakale konagi Bursa merkez Ulucami karsisindaki konagimiz 1. Derece Tarihi eserdir ,3 katli , Bahçeli,Kapali otoparklidir.

Lal Hotel Bursa

Osmangazi / Bursa
Otelimiz 1954 ten beri otel olarak işletilmekte olup , Güzide şehrimiz Bursanın şehir merkezinde bulunan Atatürk caddesinde tarihi ulucamii ve Kapalı çarşısının hemen yanı başında bulunmakta 24 saat her dakika Otobus , dolmuş ve Tranvay hattının bulundug

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şekerhoca Camii Hakkında

Şekerhoca Camii Otelleri Nalbantoğlu Çarşısı yakınlarındaki Şeker Hoca Caddesi Cami Aralığı’ndadır. Sultan Çelebi Mehmet döneminde yaptırılmıştır. Camiye Mevlana Baba Yusuf b. Baba Hamid b. Şeker Hoca yaptırmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır