Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi otelleri

En uygun Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi,1975 tarihinde Dispanser olarak hizmet vermeye başlamıştır.Yataklı servis binasına ilaveten inşaatına 1991 yılında başlayan ek poliklinik binası 5 kat olarak fiilen 1994 yılında poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır.Eyyübiye semt polikliniğimiz 17.03.2009 tarihinde poliklinik hizmetleri vermeye başlamıştır. Hasta

Vefa Konağı

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Vefa Konağı, 6 odalı hanlar bölgesinde bulunan 450 yıllık tarihi bir konaktır. Şehir dışında bulunan tarihi yerlere gitmek için otelin yakınında servisler mevcuttur.

El-Ruha Otel

Merkez / Şanliurfa
Siz değerli misafirlerimizi her türlü ayrıntının düşünüldüğü özgün, konforlu 166 yatak kapasiteli 77 standart odamız mevcuttur.

Elçi Konağı Butik Otel

Merkez / Şanliurfa
Elçi Konağı Butik Otel günümüzde Fırfırlı Cami olarak bilinen eski 12 Havari Kilisesi'nin bitişiğinde bulunan ve bu kilisenin müştemilatı olarak inşa edilmiş olan tarihi bir konakta hizmet vermektedir.

Dedeman Şanlıurfa

Merkez / Şanliurfa
Tüm şehrin etkileyici bir manzarasını sunan bu prestijli 5 yıldızlı otel, modern konaklama birimleri ve olanaklara sahiptir. Otelin ısıtmalı kapalı yüzme havuzunda gevşeyebilir veya fitness merkezinde stres atabilirsiniz.

Serçe Konağı Butik Otel

Merkez / Merkez / Şanliurfa
Şanlıurfa'da, Balıklı Göl'e 800 metre mesafede faaliyet gösteren Serçe Konağı'nda barbekü olanakları, çocuk oyun alanı ve güneşlenme terası mevcuttur. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark da bulunur. Bazı odalar bahçe veya şehir manzaralıdır.

Urhay Otel

Merkez / Şanliurfa
Kutsal bir mekan olan Balıklı Göl'e sadece 12 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bu taş otel, geleneksel avlusuyla 17. yüzyıl mimarisini yansıtmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Hakkında

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Otelleri Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi,1975 tarihinde Dispanser olarak hizmet vermeye başlamıştır.Yataklı servis binasına ilaveten inşaatına 1991 yılında başlayan ek poliklinik binası 5 kat olarak fiilen 1994 yılında poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır.Eyyübiye semt polikliniğimiz 17.03.2009 tarihinde poliklinik hizmetleri vermeye başlamıştır. Hastanemizde yapılan tahlil ve röntgen hizmetlerini aynısı Eyyübiye semt polikliniğinde de yapılmaktadır.16.01.2008 tarihinde hastalarımıza ipek yolu cad. üzerinde Balıklıgöl Devlet Hastanesi fizik tedavi merkezi olarak halen hizmet vermeye devam etmektedir.Hastane'den randevu almak için iletişim adreslerini kullanınız.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır