Patara Plajı Otelleri

En uygun Patara Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Patara Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Pier House Hotel

Kaş / Antalya
Muhteşem deniz manzarası ve merkezi konuma sahip butik otel.

Mehtap Pansiyon

Kaş / Antalya
Mehtap Pansiyon Kaş, Kaleköy şehri merkezinde yer almakta olup misafirleri için aynı zamanda ortak kullanım alanlarında ücretsiz kablosuz internet imkanı sunmaktadır.

Kandyba Bungalow

Kaş / Antalya
Kandyba Bungalow, yeşillikler içindeki bahçesi, muhteşem mimari, kaliteli hizmeti ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz konaklama birimleri ile keyifli tatil imkanı sunmaktadır. Tesiste, restoran bulunmaktadır.

Kırlangıç Home

Merkezköyler / Kaş / Antalya
Kırlangıç Home Kaş’ın Ağullu Mahallesi'nde Ambarlar mevkisinde olduğundan etrafta geleneksel aileler vardır. Otogara, petrol ofisine, sağlık ocağına yakındır. Aracı olmayan misafirler dolmuş kullanmak zorundadır.

Doğanın Ruhu

Merkezköyler / Kaş / Antalya
Doğanın gözlerimizin önüne serdiği harika bir coğrafyadan esinlenerek “Doğanın Ruhu“ ismini almıştır. 4000 m2'lik bir bahçeye konumlandırılmış olan işletmemiz 8 otel odası, 5 bungalov,115 m2'lik yüzme havuzu ve ahşap restorandan oluşmaktadır.

Üzüm İskelesi Apart

Bayındır / Kaş
Üzüm İskelesi Apart, doğasıyla, deniziyle, sakin, modern ve sade dizayn ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. Tesiste, 7/24 resepsiyon ve bahçe bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Patara Plajı Hakkında

Patara Plajı Otelleri Özel Çevre Koruma Bölgesi olan Patara (Ovagelemiş), Kaş-Fethiye yolu üzerinde ilçe merkezine 45 km. uzaklıktadır. Patara, Türkiye`nin en geniş (800 m.) ve en uzun (15 km.) kumsalıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır