İslamlar Köyü Otelleri

Bu yerdeki 0 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İslamlar Köyü Otelleri

Özel Havuzlu Villa Swiss

Kaş / Antalya
Villa Swiss, oldukça geniş ve ferah bir havuz terasına sahiptir. 12 mt. sadece villaya özel ve dışarıdan görünmeyen bir havuzu bulunur. Önü tamamen açıktır. Hem doğa hem de uzaktan deniz manzarası sunar.

Villa Stone 1

Kalkan / Kaş / Antalya
Villa Stone 1, salıncak ve korunaklı muhafazakar havuz gibi detaylar sunar. Balayı çiftleri ya da çekirdek aileler için idealdir.

Kleo Cottages

Kalkan / Kas / Antalya
Kleo Evleri birbirinden tamamen bagimsiz 6 villanin büyük bir bahçe ve bu bahçenin kalbine sakli büyük bir havuzu paylastigi bir tesistir. Villalarin 3 tanesi ayrica kendi özel havuzuna sahiptir.

Villa Kübra

Kalkan / Kaş / Antalya
Villa Kübra, Akdeniz’in muhteşem tarihi ve doğası ile büyüleyen minik sahil kasabası olan Kalkan, Akbel mevkiinde konumlanmaktadır. Yeşil ile mavinin muazzam bir görüntüsüne sahip olan villamızda 4 yatak odasıyla 8 kişilik konaklama kapasitesine sahiptir.

Villa Yağmur

Kalkan / Kaş / Antalya
rkiye'nin en güzel ve güzide tatil cenneti Kalkan'a hakim bir lokasyonda, 5 odalı, 6 banyolu, özel havuzlu, banyo havlusundan, plaj havlusuna, barbeküsünden çatal ve bıçağına kadar her şeyin düşünüldüğü villamızda hem huzuru yakalayacak hem de tarihi

Villa Tyler

Kalkan / Kaş / Antalya
Villa Tyler, Antalya'nın Kaş-Kalkan Beldesi'nin Akbel Mevkii'nde yer almaktadır. Tüm doğallığı ve samimiyetiyle büyüsüne kapılacağınız, huzurlu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimize kapılarımızı açtık.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İslamlar Köyü Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır