Medical Park Bahçelievler Otelleri

Bu yerdeki 34 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Medical Park Bahçelievler Otelleri

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Anestezi ve Reanimasyon Aile Hekimliği Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Acil Servis Beyin ve Sinir Cerrahisi Başhekim Yardımcısı Başhekim Beslenme ve Diyetetik Check-up Çocuk Cerrahisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahiliye (İç Hastalıkları) Dermatoloji (Cildiye) Erişkin ve Pediatrik Kalp Cerrahisi Erişkin Kemik İliğ

Confores Hotel

Bahçelievler / İstanbul
Confores Hotel, misafirlerine aile ortamında konaklama imkanı sağlamaktadır. Odalar geniş ve aile konaklamalarına uygun olarak tasarlanmıştır.

Paradise Airport Hotel

Bahçelievler / İstanbul
Bazı odalarda düz ekran uydu TV, minibar, elektrikli su ısıtıcısı ve kasa vardır. Tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır. Otelde araba kiralama hizmeti de verilmektedir. Haliç Kongre Merkezi 12 km uzaklıktadır. CNR EXPO ise 5 km mesafededir.

Marbella Suites

Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul
Marbella Suites toplam 14 odali butik bir oteldir. Sadece oda veya kahvalti dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Blue Otel

Şirinevler / Bahçelievler / İstanbul
Blue Hotel, İstanbul'un Bahçelievler semtinde, Sinan Erdem Dome'dan 800 metre uzaklıkta yer almaktadır. Otel genelinde ücretsiz Wi-Fi mevcuttur; otel bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Odada bir kahve makinesi bulacaksınız.

White Palace Hotel

Bahçelievler / İstanbul
Çift konaklamalarında evlilik şartı olması durumunda konaklama yapılabilir.

Holiday Inn Express Istanbul Ataköy Metro Otel

Bahçelievler / Istanbul
Ayrica Marmaray Ataköy istasyonuna 2.4km mesafededir. Otelimiz Uluslar arasi Sabiha Gökçen havalimanina 55 km, Uluslararasi Istanbul Havalimanina 39km’dir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Medical Park Bahçelievler Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Medical Park Bahçelievler Hakkında

Medical Park Bahçelievler Otelleri Tıbbi Birimler Anestezi ve Reanimasyon Aile Hekimliği Ağız ve Diş Sağlığı / Diş Hekimliği Acil Servis Beyin ve Sinir Cerrahisi Başhekim Yardımcısı Başhekim Beslenme ve Diyetetik Check-up Çocuk Cerrahisi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Dahiliye (İç Hastalıkları) Dermatoloji (Cildiye) Erişkin ve Pediatrik Kalp Cerrahisi Erişkin Kemik İliği Nakli Erişkin Hematoloji Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Enfeksiyon Hastalıkları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Göğüs Hastalıkları Genel Cerrahi Gastroenteroloji Göz Hastalıkları Göğüs Cerrahisi İşyeri Hekimi Kemik İliği Nakli Kemik ve Eklem Kanseri Cerrahisi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kulak Burun Boğaz Kalp ve Damar Cerrahisi (KVC) Kardiyoloji Laboratuvar Medikal Onkoloji Nöroloji Nükleer Tıp Obezite-Obezite Cerrahisi Ortopedi ve Travmatoloji Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Periferik Damar ve Aort Cerrahisi Psikoloji Pediyatrik Hematoloji Reflü Cerrahisi Romatoloji Radyasyon Onkolojisi Radyoloji Saç Nakli Taş Kırma (ESWT-ESWL) Tüp Bebek Üroloji Yoğun Bakım Üniteleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır