Mausoleion Açık Hava Müzesi Otelleri

Bu yerdeki 387 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Mausoleion Açık Hava Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Bodrum Mausoleion Açık Hava Müzesi, Kral Mausolos için kralın eşi ve kız kardeşi Artemisia tarafından Halikarnassos’da inşaa ettirilmiş, Dünyanın 7 harikasından biri sayılan, sütunlarıyla Yunan mimarisini, piramite benzeyen çatısı ile de Mısır mimarisini birbirine sentezleyen, oldukça büyük boyutlardaki mezardır.Bu öneminden dolayı kendinden sonra gel

Dream Palace Bodrum +16

Gümbet / Bodrum / Mugla
Bodrum Gümbet’de bulunan tesisimiz Dream Palace 2019'da tamamen renovasyondan geçerek eğlence üzerine kurulu bir otele dönüşmüştür. Barlar Sokağı’na yakın ve denize sıfır konumdadır. Milas Havaalanı’na 35 km. mesafededir.

Bodrum Marma Otel

Merkez / Bodrum / Muğla
Ücretsiz WiFi erişimine sahip Bodrum Marma Hotel, Bodrum'da konaklama olanağı sunmaktadır. Konuklar tesis bünyesindeki restoranda yemek yiyebilir. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Moonshine Hotel & Suites

Merkez / Bodrum / Muğla
Moonshine Hotel & Suites, Bodrum Kalesi'ne sadece 400 metre mesafede yer alır. Yemyeşil bahçelerle çevrilmiş açık bir yüzme havuzuna ev sahipliği yapan otelde, ücretsiz Wi-Fi erişimi, oturma alanı ve uydu TV ile donatılmış klimalı odalar bulunmaktadır.

Mars Villas Apart Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Mars Villaları Apart Hotel şehir merkezinde bahçe içinde bir konum sunar. Konaklama birimi 3 katlı dupleks villadır.

Lvzz Hotel

Merkez / Bodrum / Muğla
Ege Denizi’nin berrak maviliği ve çam ormanlarının yeşilliğinin bir arada bulunduğu Bodrum Merkez'de hizmet veren Lvzz Hotel Bodrum; Bodrum sahiline yürümesinde konumlanıyor.

Villa Helen

Bodrum / Mugla
Sizi herkesten farklı kılacak seçkin bir deneyim için Selvese Luxury Services! Artık her şeyin kişiye özel olarak tasarlandığı dünyamızda, size özel, mükemmel bir tatili ve çok daha fazlasını sizlerle buluşturma hedefiyle 2018 yılında kuruldu.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Mausoleion Açık Hava Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Mausoleion Açık Hava Müzesi Hakkında

Mausoleion Açık Hava Müzesi Otelleri Bodrum Mausoleion Açık Hava Müzesi, Kral Mausolos için kralın eşi ve kız kardeşi Artemisia tarafından Halikarnassos’da inşaa ettirilmiş, Dünyanın 7 harikasından biri sayılan, sütunlarıyla Yunan mimarisini, piramite benzeyen çatısı ile de Mısır mimarisini birbirine sentezleyen, oldukça büyük boyutlardaki mezardır.Bu öneminden dolayı kendinden sonra gelen, aynı stildeki tüm yapılara Mozole denmiştir.Bodrum Mausoleion dünyanın 7 harikasından biri olarak bilinir.Müzenin tam olarak ne olduğunu anlamak için kapalı sergi salonunun gezilmesi gerekir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır