Lapis Outlet Otelleri

En uygun Lapis Outlet otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Lapis Outlet Otelleri

Genel Bilgi

Lapis Outlet Alışveriş Merkezi toplam 30.250 m2 alan üzerine kuruludur. 58 dış dükkan ve mağazalar olmak üzere toplamda 172 adet mağaza bulunmaktadır. Ayrıca 10.000 m2 'lik kapalı otopark alanı ile araç trafiğinin yoğun olduğu şehirde aracınızı park etme sorununu ortadan kaldırıyor.Birinci katta bulunan buz pisti ve yanında bulunan kafe alanı, bir üs

Gold Suite Gaziantep

Karataş / Şahinbey / Gaziantep
Gold Suite otel konseptinde lüks dizyan edilmis odalariyla hizmet vermektedir. 7/24 açik resepsiyon ,güvenlik ve kapali otoparkiyla huzurun guvenin içinde seyhatlerinizi degerlendirebileceginiz bir ortam yarattik.

Kule Hotel & Spa

Karataş / Şahinbey / Gaziantep
Kule Hotel & Spa kapılarını Ekim 2017’de hizmetinize açmıştır. 23 katlı Kule Hotel & Spa 330 oda ve 770 yatak sayısı ile Gaziantep'teki en yüksek kapasiteyi misafirlerinin beğenisine sunmaktadır. Ayrıca 7.

My Home Antep

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Gaziantep'in en sakin bölgelerinden olan Onkoloji Bölgesi'nde yer alan tesisimiz, sizlere sakin ve rahat bir gece geçirmeniz için olanaklar sunmaktadır.

Büyük Veliç Hotel&Spa

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Büyük Veliç Otel, Doğu ve Batı Kültürü'nün birleştiği Gaziantep Şehri'nin tam merkezinde yer almaktadır. Büyük Veliç Hotel'de toplamda 106 oda bulunmakta olup, otelin tüm alanları ve odaları yenilenme geçirerek modern bir hal almıştır.

Yeni Erciyes Gold Otel

Şahinbey Merkez / Şahinbey / Gaziantep
Yeni Erciyes Gold Otel, yenilenen odalarıyla Şahinbey Merkez'de hizmet vermektedir.

Gaziantep Garni Hotel

Merkez / Şahinbey / Gaziantep
3 Yıldızın tüm konforuna sahip olan Garni Hotelimiz, siz değerli misafirlerimizin hizmetine açılmış olup, sizlerin rahatlığı ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Lapis Outlet Hakkında

Lapis Outlet Otelleri Lapis Outlet Alışveriş Merkezi toplam 30.250 m2 alan üzerine kuruludur. 58 dış dükkan ve mağazalar olmak üzere toplamda 172 adet mağaza bulunmaktadır. Ayrıca 10.000 m2 'lik kapalı otopark alanı ile araç trafiğinin yoğun olduğu şehirde aracınızı park etme sorununu ortadan kaldırıyor.Birinci katta bulunan buz pisti ve yanında bulunan kafe alanı, bir üst katta bulunan Food Court bölümü, 1270 m2 alana sahip sinema salonu, 7'den 70'e herkesin eğlenebileceği eğlence salonları ile Karataş semtinin en hareketli bölümünde ve Gaziantep Üniversitesi'ne yakın bir alandadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır