Yardım

Kent Meydanı AVM Otelleri

En uygun Kent Meydanı AVM otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Dimen Hotel

Çok iyi
8.7
Kent Meydanı AVM, Osmangazi, Bursa
Dimen Hotel toplam 42 odasıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.7

Artemis Apart Otel

Normal
4.0
Altiparmak, Osmangazi, Bursa
Artemis Apart Otel toplam 25 adet odasıyla hizmet vermektedir. 7/24 sıcak su, temiz havlu ve şampuan, merkezi ısıtma sunulan olanaklar arasındadır. Tesis 24 saat açık resepsiyon hizmeti sunmaktadır.
Normal
4.0

Green Prusa Hotel

Çok iyi
8.2
Merkez, Osmangazi, Bursa
Sıcak, güleryüzlü, profesyonel bir hizmet eşliğinde sizi, farkı fark edeceğiniz anlar yaşamaya davet ediyoruz.
Çok iyi
8.2

Otel Malkoç

Çok iyi
8.3
Bursa, Marmara
Seyahat yapan gezginler için Malkoç Otel harika bir seçimdir. Bütçeye uygunluğu, konforu ve elverişli konumuyla bu otel, ve tam da sizin gibi gezginler için düşünülmüş tesis olanakları sunuyor.
Çok iyi
8.3

Lotus Park Hotel

İyi
7.9
Osmangazi, Bursa
Lotus Park Hotel olarak şehrin kalbinde sizleri ağırlamaktan memnun kalacağız. Tesisimiz 2022 yılının Ekim ayında hizmete girmiştir.
İyi
7.9

Kent Meydanı AVM

Türkiye’de en kıymetli şehirlerden biridir Bursa. Ve Bursa’da Kent Meydanı AVM aynı özellikler ile karşımıza çıkar.Meydan’daki yaşam alanı, yaşayan tek doku; Kent Meydanı AVM!Avrupa standartlarında tasarlanmış olup ödüllü bir mimari proje olarak doğmuştur.Bazen bir buluşma noktası, bazen bir kahve molası, bazen bir sinema keyfi, bazen de bulunduğu konum itibari ile hemen ulaşabileceğiniz ve bir çırpıda tüm ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabileceğiniz; zamanınıza zaman katan gizli bir yardımcı… Hayatınızı uzatan, stresinizi azaltan, keyfinizi çoğaltan ve daha nice duygulara imza atan bir yaşam alanı.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor