Yardım

Kent Meydanı AVM Otelleri

Kent Meydanı AVM otelleri, en uygun Kent Meydanı AVM otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Otel Malkoç

Çok İyi
8.5
Bursa, Marmara
Seyahat yapan gezginler için Malkoç Otel harika bir seçimdir. Bütçeye uygunluğu, konforu ve elverişli konumuyla bu otel, ve tam da sizin gibi gezginler için düşünülmüş tesis olanakları sunuyor.
Çok İyi
8.5

Lotus Park Hotel

Osmangazi, Bursa
Lotus Park Hotel olarak şehrin kalbinde sizleri ağırlamaktan memnun kalacağız. Tesisimiz 2022 yılının Ekim ayında hizmete girmiştir.

Dimen Hotel

Çok İyi
8.5
Kent Meydanı AVM, Osmangazi, Bursa
Dimen Hotel toplam 42 odasıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Çok İyi
8.5

Kent Meydanı AVM

Türkiye’de en kıymetli şehirlerden biridir Bursa. Ve Bursa’da Kent Meydanı AVM aynı özellikler ile karşımıza çıkar.Meydan’daki yaşam alanı, yaşayan tek doku; Kent Meydanı AVM!Avrupa standartlarında tasarlanmış olup ödüllü bir mimari proje olarak doğmuştur.Bazen bir buluşma noktası, bazen bir kahve molası, bazen bir sinema keyfi, bazen de bulunduğu konum itibari ile hemen ulaşabileceğiniz ve bir çırpıda tüm ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabileceğiniz; zamanınıza zaman katan gizli bir yardımcı… Hayatınızı uzatan, stresinizi azaltan, keyfinizi çoğaltan ve daha nice duygulara imza atan bir yaşam alanı.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor