İstanbulluoğlu Konağı Otelleri

En uygun İstanbulluoğlu Konağı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbulluoğlu Konağı Otelleri

Genel Bilgi

Konak, Malatya şehir merkezindedir. Taş temelli ve iki katlı olan yapı, kerpiçle inşa edilmiş, ancak çıkmalar ahşap dolgu olarak yapılmıştır. Yapıya cadde yönünde çift kanatlı ve ahşap kaş kemerli aynalığı olan kapıdan girilir. Birinci katta bir salon, dört oda; ikinci katta da bir salon, dört oda yer alır. Konak, üst katındaki çıkmaları ve çıkmaların

Kırçuval Otel

Merkez / Malatya
Her sabah açık büfe tarzında geleneksel Türk kahvaltısı servis edilmektedir. Bu 3 yıldızlı otel, talep üzerine öğle ve akşam yemekleri sunan bir restorana ve bir lobi bara sahiptir.

Anatolia Boutiqe Hotel

Merkez / Malatya
Boutique Otel Anatolia oldukça geniş ve ferah 56 oda ile hizmet vermektedir. Ayrıca siz değerli misafirlerimizin yorucu geçen gününü hafifletecek Türk hamamı,sauna ve şok havuzu 24 saat hizmetinizdedir.

Avşar Hotel

Merkez / Malatya
Cam duvarlara sahip bu 4 yıldızlı otel, misafirlerine Malatya'nın kalbinde şık konaklama birimleri sunmaktadır. Oteldeki dinlence olanakları arasında Fin saunası ve donanımlı bir spor salonu yer alır.

City Kent Hotel & Hostel

Merkez / Malatya
Malatya şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindeki City Kent Hotel, LCD TV içeren klimalı odalar sunmaktadır. Ücretsiz Wi-Fi erişimi otel genelinde mevcuttur. Hotel City Kent'in konaklama birimleri parke zeminlere ve minibara sahiptir.

Malatya Palace Hotel

Merkez / Malatya
Malatya'da merkezi bir konuma sahip bu otel, Malatya Erhaç Havaalanı'na 30 km mesafededir. Resepsiyon 24 saat açıktır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Malatya Palace Hotel'in klimalı odalarında TV, minibar ve balkon bulunmaktadır.

Grand Akkoza Hotel

Merkez / Malatya
Grand Akkoza Hotel sektörde farklı ve yeni bir soluk ile hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermemeksizin en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbulluoğlu Konağı Hakkında

İstanbulluoğlu Konağı Otelleri Konak, Malatya şehir merkezindedir. Taş temelli ve iki katlı olan yapı, kerpiçle inşa edilmiş, ancak çıkmalar ahşap dolgu olarak yapılmıştır. Yapıya cadde yönünde çift kanatlı ve ahşap kaş kemerli aynalığı olan kapıdan girilir. Birinci katta bir salon, dört oda; ikinci katta da bir salon, dört oda yer alır. Konak, üst katındaki çıkmaları ve çıkmaların arasında kalan boşluklarıyla çok yönlü bir güzellik kazanmıştır. Yapı, şemsiye çatılıdır. Yapıda taş, ahşap ve kerpiç malzeme kullanılmıştır. Tarihi konak, hâlihazırda BİLSAM'a (Bilgi Yolu Eğitim Kültür ve Sosyal Araştırmalar Merkezi) ev sahipliği yapmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır