İstanbul Fotoğraf Müzesi Otelleri

En uygun İstanbul Fotoğraf Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul Fotoğraf Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

İstanbul fotoğraf müzesi Türkiye'nin ilk fotoğraf müzesi olma özelliğini taşımakta.Fatih Belediyesi ile Fotoğraf Dostları Derneği'nin işbirliğiyle kuruldu.İstanbul Fotoğraf Müzesi; koleksiyonları, sergileri, yayınları, fotoğraf arşivi, kütüphanesi, etkinlikleri ve Türk fotoğraf sanatının gelişmesine yönelik proje ve eğitimleriyle İstanbul'a yepyeni bi

Kupeli Palace Hotel & Spa

Sultanahmet / Fatih / Istanbul
Kupeli Palace By Hotelistan'in klimali odalari parke zeminler ve nötr renklerle dekore edilmistir. Hepsinde minibar, çay-kahve hazirlama olanaklari ve en-suite banyo bulunur.

Şerife Şirin Hanım Konagı

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
İstanbul’un Fatih semtinde yer alan Şerife Şirin Hanım Konağı Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı ve Ayasofya gibi popüler turistik mekanların bulunduğu Sultanahmet bölgesine yürüme mesafesindedir. Konuklar, otel bünyesindeki barın keyfini çıkarabilirler.

KA Hotel & Suites

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
KA Hotel & Suites, aile konaklamalarınız veya iş gezileriniz için mükemmel bir seçimdir. Otelimiz hem zarif hem de lüks olan çağdaş bir tasarıma sahiptir.

Burak Apart Sultanahmet

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Burak Apart toplam 5 odalı bir işletmedir. Odalar stüdyo oda olup, klima, Lcd tv, Wi-Fi, mini buzdolabı, su ısıtıcısı, banyo, sıcak su, banyo buklet ürünleri, terlik gibi konforunuz için tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür.

Fors Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Fors Hotel 2009 yılı Kasım ayında bazıları deniz gören odalarıyla kapılarını siz sevgili konuklarına açmış bulunuıyor. Otelimiz gerek bulunduğu konum ve gerekse odalarının sade ama kullanışlı dizaynı ile siz sevgili konuklarımzın begenisine sunulmuştur.

Tom Square Boutique Hotel

Kumkapi / Fatih / İstanbul
Tom Square Boutique Hotel Kumkapı'da bulunan tamamı ahşap tarihi bir binada hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul Fotoğraf Müzesi Hakkında

İstanbul Fotoğraf Müzesi Otelleri İstanbul fotoğraf müzesi Türkiye'nin ilk fotoğraf müzesi olma özelliğini taşımakta.Fatih Belediyesi ile Fotoğraf Dostları Derneği'nin işbirliğiyle kuruldu.İstanbul Fotoğraf Müzesi; koleksiyonları, sergileri, yayınları, fotoğraf arşivi, kütüphanesi, etkinlikleri ve Türk fotoğraf sanatının gelişmesine yönelik proje ve eğitimleriyle İstanbul'a yepyeni bir kültür hizmeti sunmakta.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır