İstanbul 2. Selim Türbesi Otelleri

En uygun İstanbul 2. Selim Türbesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun İstanbul 2. Selim Türbesi Otelleri

Genel Bilgi

Golden Horn İstanbul

Fatih / İstanbul
Golden Horn'un geniş odalarında düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Her odada emanet kasası, telefon, özel banyoda ise saç kurutma makinesi vardır. Golden Horn'un panoramik İstanbul manzaralı terasında zengin kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz.

Vogue Hotel Supreme İstanbul

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
İstanbul'un en önemli tarihi merkezlerinden olan Sultan Ahmet semtinde, merkezi bir konuma sahip bu lüks otel, tarihi kentin önemli kültürel simgeleriyle çevrilidir. Otel, İstanbul’da gezip görmek istenebilecek tüm tarihi mekanlara çok yakındır.

Genius Hotel İstanbul

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Genius Hotel İstanbul'da tam anlamıyla Sultanahmet'in kalbinde, Ayasofya ve Sultanahmet Camii'ne 200 metre uzaklıkta yer almaktadır. Tüm odalarımız kaliteli otel kategorisine göre döşenmiştir ve büyüklükleri 16 ile 30 m2 arasındadır.

Aya Sultanahmet Hotel

Sultanahmet / Fatih / İstanbul
Aya Sultanahmet Hotel, restoranından İstanbul Boğazı'na ve Marmara Denizi'ne hakim, Şarap Kav'ında Selçuklu ve Osmanlı Dönemi'nden tarihi kalıntılar barından, ödüllü mimarlar tarafından lüks bir şekilde dizayn edilmiştir.

Turkart Hotel

Fatih / İstanbul
A short walk from the Blue Mosque, with panoramic views over Istanbul's historic district of Sultanahmet, this Ottoman mansion offers cosy rooms with free wireless internet access and breakfast included.

Eternity Boutique Hotel

Fatih / İstanbul
Kendinizi Evinizde Hissedin... Otelimiz Avrupa Ve Asya'yı Birbirine Bağlayan İstanbul Boğazı'nın Muhteşem Manzarasını En Güzel Biçimde Size Sunan Bir Konumdadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

İstanbul 2. Selim Türbesi Hakkında

İstanbul 2. Selim Türbesi Otelleri Ayasofya Camii on bahcesindeki 42 sandukali ve kosegen ikinci buyuk turbedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır