Kişi Sayısı
Bir oda daha ekle

D Plaj Rezidans Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 16:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 10:00 ve sonrası

Evcil Hayvan

Evcil hayvan barınabilir

Sigara

Odalarda sigara içilmez

Çocuklar

1 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir

Her bir oda için 1. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir

Her bir oda için 2. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir

Her bir oda için 3. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir

Her bir oda için 4. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir

Her bir oda için 5. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir

Geçerli kart tipleri

Saatlik Oda Nedir ?

Saatlik Oda, tesislerin belirlediği saat dilimleri arasında konaklayabileceğiniz ve saatlik ödeme yapabileceğiniz bir konaklama fırsatıdır. Odanızı kullanacağınız saat kadar ödeyin, tasarruf edin!

Saatlik Oda Avantajları:

 • Saatlik konaklama fırsatı
 • Tesisler tüm gün fiyatı yerine, saat dilimleri kadar ödeme imkânı sunar
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı

OtelOfis Nedir?

09:00-17:00 saat dilimi arasında, daha az fiyatla, ofis imkânları eşliğinde konaklama fırsatıdır. Otelde ofis imkânlarıyla vakit geçirin!

OtelOfis Avantajları:

 • Odanızda ofis imkânlarıyla konaklarsınız
 • Covid-19 önlemleri eşliğinde konaklama
 • Ön ödemesiz rezervasyon imkânı
 • Ücretsiz Wi-Fi
 • Çalışma masası imkânı
 • Çay, kahve servisi
 • Elektrikli su ısıtıcısı imkânı
 • Kek, kurabiye ikramı
Tesislerin Belirlediği Ekstra Avantajlar:
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Spa ve masaj indirimi

D Plaj Rezidans

Yalikavak, Bodrum, Muğla , Türkiye Haritada Göster
Rezervasyon Yap

covid19 Bu tesisin Corona Virüsüne karşı aldığı tedbirler

D PLAJ REZİDANS COVİD-19 ÖNLEMLERİ En üst seviyede dikkat edilen sosyal mesafe kuralı ve temizlik protokolleri tüm alanlarda uygulanmaktadır. Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır. Genel kullanım alanlarının ve geniş genel kullanım alanlarının farklı yerlerinde el dezenfektanı veya antiseptiği bulundurulur. Daireler bir sonraki misafirlere teslim edilmeden önce nano teknoloji ile dezenfekte edilmektedir. Rezidansta bütün çalışanlar, aralarında en az bir buçuk metre olacak şekilde sosyal mesafe kuralına uyarak ilgili kurallar çerçevesinde hizmet vermektedir. Maske ve tek kullanımlık eldivenler ile hizmet veren görevliler; dairelerden restoranlara, plajdan asansöre kadar tüm ortak alanlar için sosyal mesafe kuralları ve hijyen önlemleri alınmıştır. Yerel gereksinimlere uymak adına yeme-içme alanlarında masalar arası mesafe tedbirleri uygulanmaktadır. Dairelerde kullanılan yatak çarşafları sterilizasyonu garantilemek için yeterli derecede yüksek sıcaklıkta yıkanmaktadır. Rezidansın tüm alanlarında, düzenli dezenfektasyonda önemli ölçüde artış yapılmıştır Rezidansın ortak alanları ve misafir odalarındaki tüm sert yüzeylerde daha fazla temizlik - kapı kolları ve asansör düğmeleri gibi sık kullanılan bölgelere dezenfekte işlemi titizlikle yapılmaktadır. Şezlongun bulunduğu tesiste şezlonglar arası 1,5 metre mesafe korunuyor.  Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.

Ayrıca;
 • Personelin düzenli sağlık kontrolü yapılır.
 • Misafir kabulünde COVID-19 tedbirleri ve uygulamalarına ilişkin yazılı bilgilendirme yapılır.
 • Tesis genelinde misafirin ve personelin kolayca görebileceği yerlerde uygulanan/uyulması gereken kurallara ve sosyal mesafelere ilişkin görsel bilgilendirme yapılır.
 • Sosyal mesafeye ilişkin gerekli önlemler alınır, işaretlemeler yapılır ve plana uygun kapasiteden fazla misafir kabul edilmez.
 • Termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları.
 • Dezenfeksiyon halıları (paspasları) ve el dezenfeksiyon imkânı
 • Talep edilmesi halinde misafirlere verilmek üzere, maske ve eldiven gibi kişisel koruyucu ekipman bulundurulur.
 • Personel girişinde termal kamera veya temassız ateş ölçümü uygulamaları,dezenfeksiyon paspasları ve el dezenfeksiyonu veya antiseptiği bulundurulur.
 • Personele, çalışma yerine, misafirler ve ortam ile temasına uygun kişisel koruyucu donanım (maske, cerrahi maske, eldiven, siperlik gibi) ile el dezenfeksiyon imkânı sağlanır.
 • Personel kıyafetlerinin günlük temizliği ve hijyeni sağlanır.
 • Müşteri odaları, odalarda elle temas edilen yüzeyler ve telefon, kumanda, su ısıtıcısı, kapı-pencere kolları gibi donanımlar misafirin konaklaması sona erdiğinde dezenfekte özelliği olan ürünlerle temizlenir.
 • Havalandırma ve klima sisteminin ve çamaşır, bulaşık makinesi gibi diğer araç, gereç, malzeme, donanımın periyodik bakımları ve gerekli olanlarının sterilizasyonu sağlanır.
 • Mutfak ve ilişkili alanların, mutfakta kullanılan her türlü donanım ve ekipmanın, tezgâh ve saklama alanlarının temizlik ve hijyeni düzenli olarak sağlanır.
 • Tesisin tamamında (barlar, snack barlar dâhil) servis malzemeleri bulaşık makinasında yıkanır.
 • Havuz suyunun, havuz ve plaj çevresinin temizliği ve hijyeni azami ölçüde sağlanır.
 • Klor seviyesi açık havuzlarda 1-3 ppm, kapalı havuzlarda 1-1,5 ppm arasında tutulur. Periyodik ölçümlerin izlenebilirlik kayıtları tutulur.
 • Tüm Personele Corona Virüs Egitimi
 • Periyodik Açık Alan Dezenfektasyonu
 • Periyodik Kapalı Alan Dezenfektasyonu
 • Tekstil Ürünleri 60 Derece Sıcaklıkta Yıkanıyor
 • Ozon ve ULV Makineleri Ile Dezenfektasyon
 • Depo ve Gıda Güvenligi Denetimi

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

D Plaj Rezidans Hakkında Genel Bilgiler

D Plaj Rezidans; Bodrum, Yalıkavak'taki Tilkicik Koyu'nda, denize tam anlamıyla sıfır bağımsız dairelerden oluşan birbirinden keyifli işletmelerin de hizmet verdiği butik bir yaşam alanıdır. D Plaj Rezidans'ta 35 adet yepyeni rezidans daire sunulmaktadır.

D Plaj Rezidans Lokasyon Bilgileri

D Plaj Rezidans Bodrum'un eşsiz köşesi Yalıkavak Tilkicik Koyu'nun hemen üzerinde yer alır. Bodrum denildiğinde ilk akla gelen adreslerin başında yer alan Villa Azur Restaurant & Beach Club, D Plaj Rezidans'ın hemen yanı başındadır. Yalıkavak Marina 3,1 km., Yalıkavak Çarşı 3,9 km., Bodrum Devlet Hastanesi 3,9 km. uzaklıktadır.
2+1 Kara Manzaralı Superior Family Rezidans 80
Max kişi sayısı : 4 Klima Oturma Gurubu TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Full eşyalı ve donanımlı 2+1 seçeneklerinden oluşan dairelerin m² aralıkları 50 m² ile 124 m² arasında değişmektedir. (Bu oda Çift Kişilik Yatak, Tek Kişilik Yatak tiplerine sahiptir). Bu oda 51 m²' olup 2 yatak odası ile 4 kişiye kadar konaklama imkanı sunar. Dairede ayrıca 2 banyo ve 1 mutfak alanı yer alır. Modern döşenmiş daire ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanaklarına sahiptir. Tüm dairelerde klima, çamaşır makinesi, ütü olanakları, oturma grubu, uydu kanallı LCD TV ve ücretsiz WiFi vardır. Mutfak alanlarında ocak, fırın ve buzdolabının yanı sıra bulaşık makinesi, elektrikli su ısıtıcısı ve çay kahve makinesi yer alır. Ayrıca mutfak gereçleri ve yemek takımları da mevcuttur.
1+1 Kara Manzaralı Premium Family Rezidans 50
Max kişi sayısı : 2 Klima Oturma Gurubu TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Full eşyalı ve donanımlı 1+1 seçeneklerinden oluşan dairelerin m² aralıkları 45 m² ile 95 m² arasında değişmektedir. (Tek Kişilik Yatak tiplerine sahiptir). (Bu oda çift kişilik yatak tipine sahiptir). Bu oda 50 m²'dir. Tek yatak odasına sahip daire 2 kişilik konaklama imkanı sunar. Dairede ayrıca 1 banyo ve 1 mutfak alanı yer alır. Modern döşenmiş daire ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanaklarına sahiptir. Tüm dairelerde klima, çamaşır makinesi, ütü olanakları, oturma grubu, uydu kanallı LCD TV ve ücretsiz WiFi vardır. Mutfak alanlarında ocak, fırın ve buzdolabının yanı sıra bulaşık makinesi, elektrikli su ısıtıcısı ve çay kahve makinesi yer alır. Ayrıca mutfak gereçleri ve yemek takımları da mevcuttur.
2+1 Deniz Manzaralı Superior Family Rezidans 81
Max kişi sayısı : 4 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Full eşyalı ve donanımlı 2+1 seçeneklerinden oluşan dairelerin m² aralıkları 80 m² ile 124 m² arasında değişmektedir. (Bu oda Çift Kişilik Yatak, Tek Kişilik Yatak tiplerine sahiptir). Bu deniz manzaralı ve 2 yatak odalı daire 4 kişiye kadar konaklama imkanı sunar. Dairede ayrıca 1 mutfak alanı yer alır. Modern döşenmiş daire ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanaklarına sahiptir. Tüm dairelerde klima, çamaşır makinesi, ütü olanakları, oturma grubu, uydu kanallı LCD TV ve ücretsiz WiFi vardır. Mutfak alanlarında ocak, fırın ve buzdolabının yanı sıra bulaşık makinesi, elektrikli su ısıtıcısı ve çay kahve makinesi yer alır. Ayrıca mutfak gereçleri ve yemek takımları da mevcuttur.
1+1 Deniz Manzaralı Premium Family Rezidans 60
Max kişi sayısı : 2 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Çift Kişilik(1 Adet)
Deniz manzaralı 1+1 daire 2 kişiye uygundur. Dairede ayrıca 1 mutfak alanı yer alır. Modern döşenmiş daire ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanaklarına sahiptir. Tüm dairelerde klima, çamaşır makinesi, ütü olanakları, oturma grubu, uydu kanallı LCD TV ve ücretsiz WiFi vardır. Mutfak alanlarında ocak, fırın ve buzdolabının yanı sıra bulaşık makinesi, elektrikli su ısıtıcısı ve çay kahve makinesi yer alır. Ayrıca mutfak gereçleri ve yemek takımları da mevcuttur.
3+1 Havuz ve Deniz Manzaralı Legendary Family Rezidans 123
Max kişi sayısı : 5 Klima Oturma Gurubu Deniz Manzarası TV Led TV İnternet Kablosuz İnternet
Yatak Seçenekleri : Tek Kişilik Yatak(2 Adet) Çift Kişilik(1 Adet)
Full eşyalı donanımlı, 3+1 seçeneklerinden oluşan daire 123 m² olup 5 kişiye kadar konaklama imkanı sunar (Çift Kişilik ve Tek Kişilik Yatak tiplerine sahiptir). Bu deniz manzaralı dairede ayrıca 1 mutfak alanı yer alır. Modern döşenmiş daire ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konfor olanaklarına sahiptir. Tüm dairelerde klima, çamaşır makinesi, ütü olanakları, oturma grubu, uydu kanallı LCD TV ve ücretsiz WiFi vardır. Mutfak alanlarında ocak, fırın ve buzdolabının yanı sıra bulaşık makinesi, elektrikli su ısıtıcısı ve çay kahve makinesi yer alır. Ayrıca mutfak gereçleri ve yemek takımları da mevcuttur.

Otel Genel Bilgileri

Internet Ücretsiz Wi-fi Ortak alanlar ve tüm odalar
Otopark Ücretli Özel Otopark Otopark (Tesis bünyesinde)

Tesis Temaları

Alışveriş & Eğlence Gurme Lüks Romantizm/balayı Aile Deniz kıyısı

Havuz

Açık yüzme havuzu Açık yüzme havuzu (yıl boyu)

Öne Çıkan Özellikler

Yaz Fırsatları Sonbahar Oteli Lux Otel Koronavirüs Önlemi Almis Oteller

Yiyecek & İçecek

Restoran Restoran (Alakart) Açık restoran Beach Bar

Aktiviteler

Beach party

Eğlence Hizmetleri

Çocuk kulübü

Ortak Alanlar

Lobi

Odalar

Aile odaları Ara kapılı odalar

Çocuk

Mini club Çocuk parkı Çocuk havuzu Çocuk bakıcısı

Bebek

Bebek karyolası

Resepsiyon Hizmetleri

24 saat açık resepsiyon Konsiyerj hizmeti Bagaj muhafazası Vale park hizmeti

Mağazalar

Kuaför/Güzellik salonu Butik

Çalışma Alanları

Scanner Printer Fotokopi

Temizlik Hizmetleri

Kuru temizleme

Ulaşım

Transfer servisi (ücretli)

Engelli

Ana kapı giriş düz ayaktır

Sağlık

Hastaneye kolay ulaşım (15 dakika) Doktor (Dışarıdan hizmet)

Diğer

jeneratör Klima

Öne Çıkan Özellikler

Deniz kıyısı Deniz manzarası Mavi bayrak

OtelOfis Hizmetleri

Öğle Yemeği (Alacarte) Odaya servis

Spa ve Sağlık Olanakları

Fitness merkezi

Yorumlar

Konuk değerlendirmeleri, müşterilerimiz tarafından oteldeki konaklamalarından sonra yazılmaktadır.

Geçerli sayfa: 1 Toplam sayfa: 0

Toplam değerlendirme: 0

Otel Koşulları

Check/in

En erken saat 16:00 ve sonrası

Check/out

En geç saat 10:00 ve sonrası

Evcil Hayvan
Evcil hayvan barınabilir
Sigara
Odalarda sigara içilmez
Çocuklar
 • 1 yaşına kadar olan bebekler ücretsizdir
 • Her bir oda için 1. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir
 • Her bir oda için 2. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir
 • Her bir oda için 3. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir
 • Her bir oda için 4. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir
 • Her bir oda için 5. çocuk 17 yaşına kadar ücretsizdir
Geçerli kart tipleri

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır