Güroymak Otelleri

Güroymak otelleri, en uygun Güroymak otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Güroymak Otelleri

Genel Bilgi

Yerel yaşantısını ve doğasını koruyan Bitlis ilçelerinde biridir Güroymak. Farklı etnik kökenleri ve yaşantıları bizzat görüp tanık olacağınız Güroymak gezinizde ufkunuz genişleyecek ve kültürlerarası bir yolculuk yapmış olacaksınız. Hititler, Urartular, Persler, Makendo Krallığı, Romalılar gibi pek çok uygarlığın yaşadığı bir yer olan Güroymak, tarih

Grand Yüksel Otel

Merkez / Güroymak / Bitlis
Bitlis’in tarihi ve doğal güzelliklerine sahip olan ilçelerinden Güroymak merkez de otelimizi hizmete açmış bulunmaktayız.

Güngör Omesyus Otel

Tatvan / Bitlis
Bitlis'te bulunan GÜNGÖR OMESYUS OTEL, kayak kapılarına giriş imkanı, otel bünyesinde yemek yeme ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır. Bu 4 yıldızlı otel, 24 saat resepsiyon hizmeti ve vale park hizmeti sunmaktadır.

Mostar Hotel

Tatvan / Bitlis
er biri ev konforunda konaklama imkanı sunan ve klima, minibar, uydu yayını, kablosuz internet erişimi olanaklarıyla donatılmış 49 odasıyla misafirlerini ağırlayan tesis, bünyesinde bulunan hamam, sauna, otopark hizmetinin yanı sıra damak tadınıza uygu

Dinç Otel

Merkez / Tatvan / Bitlis
Tatvan’da konaklayacak bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Taşar Royal Hotel

Tatvan / Bitlis
Taşar Yapı Turizm Sağlık Ve Eğitim Sanayi Ticaret Ltd Şirketi Bünyesinde Bulunan Taşar Royal Hotel Yapımına 2013 Yılında Başlanmış Ve Ekim 2014 Yılı İtibari İle Hizmete Başlamıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Güroymak Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Güroymak Hakkında

Güroymak Otelleri

Yerel yaşantısını ve doğasını koruyan Bitlis ilçelerinde biridir Güroymak. Farklı etnik kökenleri ve yaşantıları bizzat görüp tanık olacağınız Güroymak gezinizde ufkunuz genişleyecek ve kültürlerarası bir yolculuk yapmış olacaksınız. Hititler, Urartular, Persler, Makendo Krallığı, Romalılar gibi pek çok uygarlığın yaşadığı bir yer olan Güroymak, tarihte Osmanlılar'dan Ruslara geçip tekrar Osmanlı topraklarına katılan bir ilçedir. Bitlis'in diğer ilçelerine de gezi düzenleyebileceğiniz mesafede ve ulaşım ağında bulunan Güroymak otelleri için rezervasyonunuzu otelz.com'dan yaptırarak bu zengin tarihe ortak olabilirsiniz.

 Bitlis-Muş yolu üzerindeki Güroymak Kalender Baba Kümbeti, ilçedeki Selçuklu mezarlığında bulunan, Güroymak'ta gezilmesi gereken yerlerin başında gelir. İki katlı kümbet klasik Selçuklu mimarisinin en iyi örneklerinden biri olarak fotoğraflanmaya değer. Kümbet dışında ilçenin diğer köylerinde bulunan Selçuklu mezar taşları ve türbeler, Değirmen Köyü'nde bulunan antik kilise, Kaleli Köyü'ndeki Babir-i Kal Türbesi ve ilçe bulunan Şeyh Ahmed ve Şeyh Abdurrahman Dağı Türbeleri Güroymak'ta görülmesi gereken diğer yerler arasında.

Otelz.com'la seçip konaklayacağınız Bitlis otelleri arasında yer alan Güroymak otellerinin Muş Havaalanı'na, Nemrut Dağı Milli Parkı'na ve Nemrut Gölü'ne yakınlığı da siz ziyaretçilerine zengin bir gezi rotası imkanı sağlıyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır