GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 14 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Hastane adını bulunduğu semtten almıştır. Sultan Abdülmecid’in Hassa Askeri için Selimiye kışlası civarında bir hastane yapılması hakkında verdiği irade üzerine 1260/1844 tarihinde başlanmış, 1845 yılında yani bir yıllık bir çalışma ile tamamlanarak 1846 yılında hasta kabulüne imkan sağlanmıştır. Zaman içinde gittikçe gelişen hastane 1 EKİM 1985 tarih

Casa Rosso Suites

Caferağa / Kadiköy / İstanbul
Casa Rosso Suite Hotel, İstanbul Kadıköy'de Tarihi Çarşı içerisindedir. Baştan sona yenilenen tesisimizde 4 adet VIP odası, Çatı Restoran ve Şef Ceyda Baza tecrübesiyle Orni Food & Drink Restoranıyla sizleri bekliyoruz.

Veni Vidi Dormi

Üsküdar / İstanbul
Veni Vidi Dormi'nin ahşap zeminli odalarında ısıtma ve gardırop mevcuttur. İçinde 4 duş ve 5 tuvalet bulunan 2 ortak banyo vardır ve günün her saati sıcak su temin edilmektedir. Havlu ve saç kurutma makinesi de sağlanmaktadır.

Valide I maide hotel

Altunizade / Üsküdar / İstanbul
Valide-i Suite'nin birimlerinde yatak odalarının yanı sıra salon, mutfak ve banyo yer almaktadır. Kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mutfaklar buzdolabı, ocak ve çeşitli mutfak gereçleriyle donatılmıştır.

Serra Boutique Hotel

Üsküdar / İstanbul
İstanbul'un Asya yakasında yer alan bu otel, klima ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmış modern odalara ev sahipliği yapmaktadır. Tüm odalar düz ekran TV, mini buz dolabı,klima,su ile çay malzemeleri sunan bir elektrikli su ısıtıcısı ile donatılmıştır.

İkon Hotel Üsküdar

Üsküdar / İstanbul
İstanbul'da yer alan İkon Otel, Kız Kulesi’ne 1,3 km, Dolmabahçe Sarayı’na ise 2,2 km uzaklıktadır. Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi ücretsizdir.Üsküdar, tarihi merkez keşfi, dost canlısı insanlar ve tarih ile ilgilenen gezginler için harika bir seçenek.

Ramada by Wyndham Istanbul Asia

Altunizade / Üsküdar / İstanbul
İstanbul'un Anadolu yakasında hizmet veren bu şık otel, modern olanaklarla donatılmış rahat odalara ve lüks iç mekanlara sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Hakkında

GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Otelleri Hastane adını bulunduğu semtten almıştır. Sultan Abdülmecid’in Hassa Askeri için Selimiye kışlası civarında bir hastane yapılması hakkında verdiği irade üzerine 1260/1844 tarihinde başlanmış, 1845 yılında yani bir yıllık bir çalışma ile tamamlanarak 1846 yılında hasta kabulüne imkan sağlanmıştır. Zaman içinde gittikçe gelişen hastane 1 EKİM 1985 tarihinden itibaren "Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi" adını alarak yeni akademik yapısına kavuşmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır