Yardım

Fırtına Deresi Otelleri

Fırtına Deresi otelleri, en uygun Fırtına Deresi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Pinar Wooden Houses

Çok İyi
8.2
Ardeşen, Rize
Tesisimiz 5 yıllık bir işletmedir. 12 odadan oluşmaktadır. Odalarda Led TV., Wi- Fi, klima, ufo, 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Restoran ve kafe bölümümüz otelin altındadır. Akşam yöresel balon gösterisi ve eğlencelerimiz mevcuttur.
Çok İyi
8.2

Afara Bungalows Otel

Fırtına Deresi, Çamlihemşin, Rize
Yerli ve yabancı konuklarımıza en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde sunmaktır.

Pınar Butik Otel

İyi
7.6
Ardeşen, Rize
Yeşiliyle görenleri kendine hayran bırakan Ayder Yaylası’na 13 km mesafede olan tesis, doğaya uygun mimarisi, leziz tatların sunulduğu restoranı, şömineli lobisi ve güler yüzlü personelleriyle hizmet veriyor.
İyi
7.6

Kayi Pansiyon

Müthiş
9.1
Fırtına Köprüsü , Ardeşen, Rize
Kayi Pansiyon toplam 5 odali aile isletmesidir. Yöresel Oda kahvalti konseptinde hizmet vermektedir.
Müthiş
9.1

Elasya Bungalov

Müthiş
9.9
Çamlıhemşin, Rize
Çamlıhemşin’de Fırtına Deresi’nin kıyısında huzur dolu bir tatilin kapılarını açan Elasya Bungalow, doğayla uyumlu bungalovlarında misafirlerini ağırlıyor.
Müthiş
9.9

Story Family House

Pazar, Rize
Story House'da konuklar dört tarafı ormanla kaplı küçük ve şirin bir köyde çay bahçeleri ve meyve ağaçları ile çevrili tamamen izole 3+1 dairede doğa ile iç içe bir deneyim yaşayacaktır.

Zayna Dağevleri

Ayder, Çamlihemşin, Rize
Zayna Dağevleri, 5 adet dağ evinden oluşmaktadır. Her bir dağ evi bir birinden bağımsızdır, ortak kullanım alanı yoktur. Gayet ferah ve geniştir. Maksimum 6 kişilik konaklama imkanı sunmaktadır.

Fırtına Deresi

Doğu Karadeniz'de yer alan akarsularımızdan birisi olan Fırtına deresi, Kaçkar dağlarının Karadeniz'e bakan yamaçlarındaki derelerin birleşmesi ile oluşmuştur. Rize Ardeşen'in yaklaşık 2 km batısında Karadeniz'e dökülen Fırtına deresi, 57 km uzunluğundadır. Çay bahçeleri içerisinden geçen, üzerindeki kemer köprülerle süslü Fırtına deresi, raftinge elverişli parkurlara sahiptir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor