Fethiye Otelleri

Bu yerdeki 175 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Fethiye Otelleri

Orka Boutique Hotel

Merkez / Fethiye / Muğla
Orka Boutique Hotel; Fethiye’nin kalbinde, muhteşem deniz manzarası ve şehir merkezindeki benzersiz konumuyla yerli ve yabancı misafirlerimizin konaklamalarında güvenle tercih ettiği bir butik oteldir.

Sakura Hostel & Pub

Fethiye Merkez / Fethiye / Muğla
Ölüdeniz ve Fethiye’nin eşsiz güzellikteki sahillerini keşfetmek için tek yapmanız gereken, Ölüdeniz Tekne Turu‘na çıkmak! Bu turu tarif etmek için kelimeler yetersiz kalıyor.

Feryıl Hotel 1

Merkez / Fethiye / Muğla
989 yılında hizmet vermeye başlayan otelimizde; 9 Twin ( 2 tek kişilik yatak) 6 Double ( 1 çift kişilik yatak ) 9 Trible ( 1 çift kişilik ve 1 tek kişilik yatak), olmak üzere 24 oda bulunmaktadır.

Minu Hotel

Merkez / Fethiye / Muğla
Otelimiz butik otel standardında olup, tıpkı evinizdeki rahatlığı sizlere hissettirebilmek için en ince ayrıntı düşünülüp dekore edilmiştir.

Downtown Fethiye Suites

Merkez / Fethiye / Muğla
Özgün tarihi yapısını koruyarak yenilenmiş bir binada yer alan Downtown Fethiye Suites, Fethiye'nin eski kent bölgesinde lüks konaklama birimleriyle hizmet vermektedir.

İnfinity Exclusive City Hotel

Merkez / Fethiye / Muğla
Şehir Merkezi Fethiye’de tarihi turistik Paspatur çarşısının tam ortasında, Limana 30 Metre, Telmessos Tiyatroya 70 Metre, Barlara 50 Metre, Restaurantlara çok yakın bir mesafededir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Fethiye Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır