Ebu İshak Camii Otelleri

Bu yerdeki 38 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Ebu İshak Camii Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Kızyakup Mahallesi’nde, Cumhuriyet Caddesi’nin altında, İshak Aralığındaki cami Yıldırım Bayezıt tarafından Ebu İshak adına yaptırılmıştır. Fatih Sultan Mehmet döneminde yenilenerek 1479 yılında ibadete açılmıştır. "Ters T" planlı bir yapı olan caminin üst kısmı kubbe ve yanlardan tonozla örtülüdür.Duvarları moloz taş ve değişik sıralarda tuğladandır.

İpekyolu Butik Hotel

Osmangazi / Bursa /
Bursa-Osmangazi'de bulunan İpekyolu Butik Hotel, merkezi konumu ve ulaşım rahatlığıyla hem iş hem de turistik gezilerde misafirlerine konforlu odalarında rahat bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin 16 odası bulunuyor.

Grand Bursa

Osmangazi / Bursa /
Osmangazi'de bulunan otelin 40 oda 85 yatak kapasitesi bulunmaktadir. Otel toplam 5 katlidir. Standart odalari 23m² civarinda olup,modern ve konforlu dekora edilmistir.

Can Hotel Bursa

Merkez / Osmangazi / Bursa /
Bursa’da yer alan Şükran Hotel’de WiFi erişimi ücretsizdir. Konforunuz için terlikler ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Düz ekran uydu TV de mevcuttur. Resepsiyon 24 saat açıktır.

Kayhan City Hotel

Heykel / Osmangazi / Bursa /
2020 yili Mart ayinda hizmete giren otelimiz tarihi sehrin tam ortasinda modern turizm anlayisi ile keyifli bir konaklama deneyimi sunmaktadir.

B Loft Hotel

Heykel / Osmangazi / Bursa /
21 standart oda, 10 suit oda, 15 king suit oda toplam 50 oda kapasitededir. Odalarda uydu sistemli Lcd Tv, mini bar, fön makinası, kahve seti, kasa, ücretsiz Wi-Fi bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Ebu İshak Camii Hakkında

Kızyakup Mahallesi’nde, Cumhuriyet Caddesi’nin altında, İshak Aralığındaki cami Yıldırım Bayezıt tarafından Ebu İshak adına yaptırılmıştır. Fatih Sultan Mehmet döneminde yenilenerek 1479 yılında ibadete açılmıştır. "Ters T" planlı bir yapı olan caminin üst kısmı kubbe ve yanlardan tonozla örtülüdür.Duvarları moloz taş ve değişik sıralarda tuğladandır. Kalkan, üç sıra tuğla, bir sıra kesme taş ile örülmüştür. Minarenin kaidesi üç sıra tuğla, bir sıra kesme taş, gövdesi ise tuğladandır. Avlusunda 14 köşeli şadırvanı camekanlıdır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır