Dursunbey Otelleri

En uygun Dursunbey otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Dursunbey Otelleri

Genel Bilgi

Dursunbey, Balıkesir ilinin bir ilçesidir. Balıkesir'in doğusunda, Kütahya sınırında bulunmaktadır. Denizden yüksekliği 672 metredir. Dursunbey coğrafi yönden Ege Bölgesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Arazi yapısı itibariyle dağlık ve çok engebeli bir karaktere sahiptir. En yüksek dağı Alaçam 1683 metre yüksekliğindedir. İlçenin arazisinin büyük b

Hisarköy Termal Tesisleri

Bigadiç / Balikesir
Hisarköy Termal Tesisleri 24 odalı olup bayan kapalı havuzu,bay-bayan yarı açık karma havuzu,aile banyosu,sauna, masaj ve Türk hamamı mevcuttur.

Obam Termal Resort Otel & Spa

Sindirgi / Balikesir
Otelimizin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalarımızda çift kişilik yatak veya 2 adet tek kişilik yatak ve tekli koltuk bulunmakta olup 3.

Altıntaş Otel

Merkez / Balikesir
Balıkesir’de konaklama anlayışına yeni bir boyut kazandırmak amacıyla yola çıkan Altın Otel; konforu, teknolojiyi, huzuru ve güler yüzlü hizmeti modern çağın estetik tasarımlarıyla siz değerli konuklarımızın hizmetine sunuyor.

Onhann Hotel

Merkez / Balikesir
NHANN HOTEL, 40 tanesi standart, 22 tanesi delüxe, 2 tanesi suit, ve 1 tanesi bedensel engelli olmak üzere toplam 65 odasıyla ve her odasında bulunan; tv, minibar, klima, çay/kahve makinesi ve ücretsiz wifi hizmetiyle konaklama ihtiyacınızı ayrıcalıklı

Agiros Hotel Termal & Spa Pamukçu

Pamukçu / Balikesir
Agiros Termal Hotel & SPA 87 oda 179 yatak kapasitesine sahiptir.

Ramada Residences by Wyndham Balıkesir

Merkez / Balikesir
Her ne için planlama yapıyorsan, mükemmel noktaya 'Merhaba' de...

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Dursunbey Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Dursunbey Hakkında

Dursunbey Otelleri Dursunbey, Balıkesir ilinin bir ilçesidir. Balıkesir'in doğusunda, Kütahya sınırında bulunmaktadır. Denizden yüksekliği 672 metredir. Dursunbey coğrafi yönden Ege Bölgesi sınırları içerisinde kalmaktadır. Arazi yapısı itibariyle dağlık ve çok engebeli bir karaktere sahiptir. En yüksek dağı Alaçam 1683 metre yüksekliğindedir. İlçenin arazisinin büyük bir kısmı orman ile örtülüdür. Su çıktı mesire yerinde her yıl Şiir Akşamları etkinlikleri belediyenin desteği ile yapılmaktadır. Alaçam dağlarında bol miktarda yaban domuzu, karaca ve dağ keçisi mevcuttur. İstanbul'dan birçok iş adamı hafta sonları av için bölgeye gelmektedirler. Gezip görülebilecek yerler arasında kanyon, su çıktı mesire yeri, Alaçam Sıradağları gibi pek çok yer vardır. Bölge adeta Türkiye'nin Alpleri' dir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır