Doruk Yıldırım Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 21 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Doruk Yıldırım Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

1998 yılında küçük bir tıp merkezi ile Bursalılar’a hizmet vermeye başladı. Açıldığı günden bu yana kendi alanında deneyimli ve uzman hekimlerle bugünlere geldi. “Doruk’ta sağlık, yaşamda ayrıcalık” sloganı ile yaşamı sizin için ayrıcalıklı kılmaya çalıştı, can yoldaşı oldu.Zira, Bursa’nın ilk hastanesi, Bursa’nın sağlık grubunda “doruk noktası” olmuş

Ada Palas Hotel

Çekirge / Bursa /
Bursa ovası'na hakim 100 yıllık tarihi, konukseverliği ile misafirleri'ne en iyi hizmeti vermeyi, kurulduğu günden bugüne dek ilke edinmiş olan otelimiz sizlere evinizdeki huzuru ve sıcaklığı aratmayacaktır. Otelimiz, 31 oda ve 62 yatak kapasitelidir.

Ruba Palace Thermal Hotel

Çekirge / Bursa /
Otelimiz size, sevdiklerinizle mutlu vakit geçirip dinlenebileceğiniz imkanlar sunmaktadır.İsterseniz Şark köşemizde dostlarınızla, sakin bir ortamda vakit geçirebilir, sıcak ve soğuk ikramlarımızdan yaralanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Doruk Yıldırım Hastanesi Hakkında

1998 yılında küçük bir tıp merkezi ile Bursalılar’a hizmet vermeye başladı. Açıldığı günden bu yana kendi alanında deneyimli ve uzman hekimlerle bugünlere geldi. “Doruk’ta sağlık, yaşamda ayrıcalık” sloganı ile yaşamı sizin için ayrıcalıklı kılmaya çalıştı, can yoldaşı oldu.Zira, Bursa’nın ilk hastanesi, Bursa’nın sağlık grubunda “doruk noktası” olmuştur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır