Bayındır Otelleri

En uygun Bayındır otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bayındır Otelleri

Genel Bilgi

Bayındır, İzmir'in 78 km doğusunda bir ilçedir. Bu yerleşim yeri, Kral Yolu üzerinde bulunan Efes-Sard arasındaki önemli noktalardan birisidir. Şimdi ki Ergenli köyünün kuzeyinde Bayındır Kalesi diye bilinen yıkık kale kalıntılarının çevresinin ilk yerleşim yerleri olduğu saptanmıştır. Bayındırın ekonomik yapısı temelde tarım ve hayvancılığa dayalıdır

Ramada by Wyndham Tire

Tire Merkez / Tire / İzmir
Tirede otelcilik sektöründe hizmet veren Ramada yılların birikimi tecrübesi ile siz değerli misafirlerini ağırlamaktan gurur duyar. 5 yıldızlı olan otelimizde standartların çok üstünde hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Metropolis Otel

Torbali Merkez / Torbali / İzmir
Metropolis Hotel bölgedeki tarihi mekanların çoğunu ziyaret etmek bakımından uygun bir konuma sahiptir. Otelin düğün ve gala yemekleri gibi konferans ve etkinlikler için uygun tesisleri vardır.

Çiftçi Otel

Ödemis Merkez / Ödemis / Izmir
Çiftçi Otel , is dünyasina yönelik olarak modern bir tarzda hazirlanan , odalariyla estetik iç tasarimlariyla kisiye özel , kusursuz müsteri hizmetleri sunmaktadir. iftçi Otel Ödemis’de hergün açik büfe kahvalti servisi yapilmaktadir.

Torrhebia Dağ Evi

Bozdağ / Ödemiş / İzmir
Torrhebia Dağ Evi, ismini Lidyalılar Dönemi'nde, şimdiki Gölcük Gölü' nün bulunduğu bu bölgenin adından almıştır.

Kayserkaya Dağ Evleri

Şirince / Selçuk / İzmir
İzmir Şirince'de bulunan Kayserkaya Dağ Evleri, sizlere doğayla iç içe, şehrin gürültüsünden uzak, huzurlu ve bol oksijenli bir alternatif sunuyor.

Sirince Klaseas Hotel & Restaurant

Sirince / Selçuk / Izmir
Selçuk'tan Şirince'ye giden yol üzerinde yer alan Şirince Klaseas Hotel & Restaurant ,vadi ve dağ manzarasına sahiptir. Doğanın eşsiz güzellikleri içinde bulunan tesisimiz kendi bahçesi içerisinde bağımsız bir konumdadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bayındır Hakkında

Bayındır Otelleri Bayındır, İzmir'in 78 km doğusunda bir ilçedir. Bu yerleşim yeri, Kral Yolu üzerinde bulunan Efes-Sard arasındaki önemli noktalardan birisidir. Şimdi ki Ergenli köyünün kuzeyinde Bayındır Kalesi diye bilinen yıkık kale kalıntılarının çevresinin ilk yerleşim yerleri olduğu saptanmıştır. Bayındırın ekonomik yapısı temelde tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Verimli toprakları ile İzmir'in gıda deposu konumundadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır