Araç Otelleri

En uygun Araç otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Araç Otelleri

Genel Bilgi

Araç, Kastamonu iline bağlı bir ilçedir.Araç özellikle doğa turizmi ile ön plana çıkması gereken yurdumuzun cennet köşelerinden bir tanesidir.Özellikle yaylaları bir doğa harikasıdır. Yaylaları çok çeşitli ağaçları bünyesinde barındırır..İlçede Hersene Temmuz Ayında Araç Hacı Bekir Şekerciler Pastacılar ve Yayla Kültürü Festivali düzenlenmektedir.Kale

Daday Baris At Çiftligi

Merkez / Daday / Kastamonu
Kurulduğu 2008 yılından itibaren siz değerli misafirlerine güler yüzlü ve kaliteli hizmeti misyon olarak benimsemiş tesisimizde 11 oda 35 yatak kapasitesiyle yılın 12 ayı hizmet verilmektedir.

İksirli Çiftlik Evi

Daday / Kastamonu
İksirli Çiftlik köy evinin iki katında toplam 6 oda, her katta 2 ortak tuvalet ve ufak birer Türk hamamı bulunuyor.

Umur Hotel

Daday / Kastamonu
Odalarımız 2 ve 3 kişilik olmak üzere 25 yatak odamız bulunmaktadır. Aynı anda 72 kişi Konaklama ve restoranımızda kapalı ve açık teraslı 140 Kişiye hitap edebiliyoruz. Otelimizde Fitness Salonu bulunmaktadır

İksir Resort Town

Merkez / Daday / Kastamonu
İksir Resort Town Hotel, Daday Çayı'nın kıyısında, doğal bir çevrenin içerisindedir. Otelimizin odaları son derece şık ve konforlu bir şekilde döşenmiş olup sizleri tatiliniz boyunca kendi evinizde hissettirecektir.

Şadibey Çiftliği

Merkez / Merkez / Kastamonu
Kastamonu şehir merkezine arabayla 10 dakika uzaklıkta yer alan Şadıbey, geçmişte çiftlik evi olarak kullanılmış olan 130 yıllık eski bir konaktır.

Amorium Park Hotel

Merkez / Merkez / Kastamonu
Ahşap duvarlar ve parke zeminler ile sıcak bir dekor sergileyen konaklama birimlerinin tümünde ısıtma sistemi, düz ekran uydu TV ve buzdolabı bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Araç Hakkında

Araç Otelleri Araç, Kastamonu iline bağlı bir ilçedir.Araç özellikle doğa turizmi ile ön plana çıkması gereken yurdumuzun cennet köşelerinden bir tanesidir.Özellikle yaylaları bir doğa harikasıdır. Yaylaları çok çeşitli ağaçları bünyesinde barındırır..İlçede Hersene Temmuz Ayında Araç Hacı Bekir Şekerciler Pastacılar ve Yayla Kültürü Festivali düzenlenmektedir.Kaleler;Araç Kalesi,Akhisar (Agsar) Kalesi,Şaban Kalesi,Erenbaba Kalesi.Harabeler;Örencik Harabesi,depdep harabesi,Aşağı Güney Harabeler,Kesüt Harabesi,Çaykaşı (Soğandere) Kız kayası,Köklüyurt (Yukarı Gürne).

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır