Yardım

Altınova Otelleri

Loading...
Sırala

Marinn Deluxe Hotel

Çok İyi
8.2
Altinova, Yalova
Marinn Deluxe Hotel Yalova'da eşsiz mimarisi, konumu, farklı dizaynı, ferah renkleriyle rahat ve huzur dolu konaklama hizmeti vermektedir.
Çok İyi
8.2

Marine View

Çok İyi
8.0
Tavşanli, Altinova, Yalova
Marine View Hotel, sanayi ve turizm alanında gelişmiş olan Yalova'da ortak salonu, terası, bahçesi ve restoranıyla misafirlerini ağırlamaktadır. Tesis, standart ve suit olarak toplamda 52 odası ile hizmet vermektedir.
Çok İyi
8.0

Elegance Resort Hotel

Çok İyi
8.1
Tavşanli, Altinova, Yalova
Enstürümantel ile giris Bayan solist Canan ile canli performans Eglenceli sunumu ile hediye çekilisi Gecenin sanatçisi Hakhan ile canli performans Bayan dans gurubu Dj Anil canli performans
Çok İyi
8.1

LP Lagün Palas

Müthiş
9.0
Subaşi, Altinova, Yalova
Yalova`nın Subaşı beldesinde bulunan butik otelimiz Lagün Palas siz değerli misafirlerimiz için hizmete hazırdır.
Müthiş
9.0

Lagun Castle Otel & Spa

Müthiş
9.3
Subaşi, Altinova, Yalova
Lagun Castle Otel & Spa, 70 yatak kapasiteli 30 lüks geniş odaya 3 adet jakuzili ve manzaralı süite sahiptir.
Müthiş
9.3

Bağdat Resort

Çok İyi
8.8
Altinova, Yalova
Kocaeli'nde faaliyet gösteren Bağdat Resort, dağlar ve küçük derelerle çevrilidir.
Çok İyi
8.8

The Nova Hotel

Çok İyi
8.1
Altinova Merkez, Altinova, Yalova
The Nova Hotel, çağdaş tasarım anlayışı ile misafirlerin rahatı ve konforu için her ayrıntısı düşünülmüş konaklama birimleri ile hizmet vermektedir. Odalarda, klima, düz ekran TV ve saç kurutma makinesi içeren özel banyo bulunmaktadır.
Çok İyi
8.1

Lagun Pool Village

Çok İyi
8.7
Merkezköyler, Altinova, Yalova
Her biri özel havuzlu 5 adet bungalovdan oluşan Lagun Pool Village, doğa ile iç içe, muhteşem, konforlu ve huzurlu bir konaklama imkanı sunuyor.
Çok İyi
8.7

Altınova

Altınova, Yalova'nın sınır ilçesidir. Birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapan Altınova'da otellerin çoğu ilçe merkezinde konumlanıyor. Kent oteli, butik oteller ve merkez otellerden birini otelz.com yardımıyla tercih edebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Altınova otellerinde konaklarken, Yalova otellerinde olduğu gibi çevre ilçeleri kolay ulaşım sağlayarak keşfedebilir, aynı zamanda da Altınova'nın sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Altınova, iklimi Akdeniz ve Karadeniz ikliminin geçişi gibi havaya sahip. Şehirden ve gürültüden uzakta huzur dolu sokakları bulunuyor. Altınova'da mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri Geyikdere - Çamlık Mesire Yeri'dir. Hem arkadaşlarınızla hem de ailenizle keyifli vakit geçirebileceğiniz Geyikdere hem geleneksel özellikleri hem de doğasıyla tatillerinize renk katabilecek özelliklere sahip. Marmara'nın en güzel deniz kıyılarını barındıran Yalova'nın, sessiz ve gizemli bir ilçesi olarak kalmayı başarmış olan Altınova'nın sokaklarında gezerken, huzurun gerçek anlamını kavrayabilme şansınız bulunuyor. Altınova'da en çok ziyaretçi ağırlayan yerlerden biri de önemli bir akarsu olan Yalakdere olarak kabul ediliyor. Samanlı Dağları'na doğru yükselen ilçede, ülkemizde hem iç hem de dış mekan çiçeklerinin yüzde 60'a yakını üretilmektedir. Süs bitkiciliğinin kalbinin attığı yer olarak bilinen Altınova, 2007 yılından beri süs bitkiciliğinde ülkemizin öncü merkezi.

 Her mevsim farklı güzelliklerle sizi karşılayan Altınova'da ziyaretinize anlam katacak Çoban Kale'yi ziyaret etmeden dönmemeniz gerekiyor. Tarihi önemi büyük İpek Yolu üzerinde bulunan Çoban Kale'nin girişinde, bilgilenmenizi sağlayacak bir tarihçe bulunuyor. Okurken kendinizi tarihin gizemli yollarında hissedebilirsiniz.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor